Bahçeli Şengül Kadınlar Hamamı Otelleri

Bu yerdeki 59 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bahçeli Şengül Kadınlar Hamamı Otelleri

Genel Bilgi

Bahçeli Şengül Kadınlar Hamamı Eskişehir ‘ de faaliyet gösteren ilk kadınlar hamamından biridir.1980 yılında Sami Sipahioğlu' ndan satın alınan hamam, birtakım yenilemlerden geçirilerek günümüze kadar gelmiştir. Haftanın her günü bayanlara açıktır. Türk hamamlarının geleneksel bir özelliği olan Gelin Hamamı’ da yapılmaktadır. Hamam, 3’ ü umumi 1’' i ö

En Otel

Odunpazari / Eskişehir /

The Breeze Hotel

Merkez / Odunpazari / Eskişehir /
2019 yılında faaliyete geçmiş olan tesisimizde 21 odamız bulunmaktadır.

Velibey Otel

Odunpazari / Eskişehir /
Velibey Otel konukları tesis bünyesindeki restoranda yemeklerin tadını çıkarabilir. Tesisteki her oda düz ekran TV ile donatılmıştır. Bazı odalar dinlenebileceğiniz oturma alanına sahiptir. Su ısıtıcısı mevcuttur. Odalar özel banyoludur.

Has Termal Otel

Odunpazari / Eskişehir /
Has Termal Hotel, Eskişehir Otogar'a 12 km, Anadolu Havalimanı'na ise 11 km mesafede hizmet vermektedir. Has Termal Hotel'de ferah bir tasarıma sahip 48 oda mevcut.

Manzara Otel

Odunpazari / Eskişehir /
Eskişehir'in merkezi köprübaşı adalarda yer alan Manzara Otel,porsuk çayı kenarında ve şehir manzaralı odalarında misafirlerini ağırlamaktadır.

Abacı Konak Otel

Odunpazari / Eskişehir /
Eskişehir, Odunpazarı'nda bulunan Abacı Konak Otel, 1923 yılında aslına uygun olarak Bağdadi mimari tekniği ile yeniden hayata geçirilmiş 11 adet konak ile misafirlerine hizmet veriyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Bahçeli Şengül Kadınlar Hamamı Hakkında

Bahçeli Şengül Kadınlar Hamamı Eskişehir ‘ de faaliyet gösteren ilk kadınlar hamamından biridir.1980 yılında Sami Sipahioğlu' ndan satın alınan hamam, birtakım yenilemlerden geçirilerek günümüze kadar gelmiştir. Haftanın her günü bayanlara açıktır. Türk hamamlarının geleneksel bir özelliği olan Gelin Hamamı’ da yapılmaktadır. Hamam, 3’ ü umumi 1’' i özel olmak üzere toplam 4 bölmeden oluşmaktadır. Havuz mevcuttur. Hamamda kese ve masaj hizmetimiz bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır