Bademli Bahçe Kaplıcası Otelleri

En uygun Bademli Bahçe Kaplıcası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Bademli Bahçe Kaplıcası Otelleri

Genel Bilgi

Bof Hotel Uludağ Ski & Convention Resort

Uludağ İkinci Bölge / Uludag / Bursa
Otelimiz modern kış konsepti ile dizayn edilmiş olup, 153 standart oda,10 Family Suite, 3 Junior suit, 1 Engelli odası ve 1 Başkanlık suiti olmak üzere toplamda 168 oda olarak tasarlanmıştır.

Karinna Orman Köşkleri

Uludağ İkinci Bölge / Uludag / Bursa
Uludağ Oteller Bölgesi’ne 700 m. uzaklıktaki Çobankaya mevkiinde çam ormanının içerisinde yer alan 21 adet lüks dağ evï Karinna Hotel’in üstün hizmet anlayışıyla işletiliyor.

Kaya Uludağ

Uludağ İkinci Bölge / Uludag / Bursa
Kaya Uludağ Otel kusursuz bir hizmet ve konuklarını rahat ettirecek tüm imkanları sunuyor. Konuklar her odada ücretsiz Wi-Fi, günlük oda hizmeti, faks makinesi, fotokopi makinesi, 24 saat ön büro gibi olanakların tadını çıkarabilirler.

Karinna Hotel Convention Center & Spa

Uludağ İkinci Bölge / Uludag / Bursa
Karinna kayak okulunda özel kayak ve snowboard pistlerinin yani sira kar motosikletleri vardir. Otelin terasinda kayak sonrasi partileri ve barbeküler düzenlenmektedir.

Uslan Hotel Uludağ

Uludağ Birinci Bölge / Uludag / Bursa
Uludağ 1. bölge'de yer alan Uslan Otel, tam bir kayak oteli olmasının yanı sıra tesis çok sıcak bir atmosfere sahiptir. Kayak pistleri'ne 50 mt. mesafede bulunan Uslan Otel Uludağ Bursa şehir merkezi'ne 30 km. mesafededir.

Uludağ Büyük Otel

Uludağ / Bursa
Ünlü kayak beldesi Uludağ'da bulunan Büyük Otel Uludağ, kayak olanakları sağlamaktadır 4 mevsim alkolsüz bir aile oteli olarak yapılanan otelde hem ailenin her bireyi ayrı ayrı düşünülmüş hem de ailenin birlikte zaman geçirme gereksinimi için alanlar olu

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Bademli Bahçe Kaplıcası Hakkında

Bademli Bahçe Kaplıcası Otelleri Sıcaklığı 36-37 derecedir. Özelliği; bikarbonatlı, kalsiyumlu, mağnezyumlu, sülfatlıdır.Romatizma, nevralji, polinefrit, romatoit, artrit, siyatik, artroz, yorgunluk ve nekahat halleri, gut, kemik kırıkları, ekzema, astım ve kadın hastalıklarına iyi gelir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır