Baba Kale Otelleri

En uygun Baba Kale otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Baba Kale Otelleri

Genel Bilgi

Assos Ada Motel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Çanakkale’nin incisi, Ayvacık ilçesine bağlı Assos’da bulunan Ada Motel, göz alıcı sahili ve el değmemiş doğası ile unutulmaz tatillerin en özel adresi...

Elysium Garden Assos Bungalows & Glamping

Ayvacık / Çanakkale
Elysium Garden Assos Bungalows & Glamping, 5000 m² üzerinde kurulmuş olup bungalov, glamping ve motel hizmeti vermektedir. Konaklama + serpme kahvaltı olarak hizmet vermekteyiz.

Assos Egeos Butik Otel

Assos / Ayvacık / Çanakkale
Egeos Butik Otel binamız taş ve ahşabın mükemmel uyumundan oluşmuştur. Bu uyum misafirlerimize huzur ve sakinlik vermektedir. Odalarımız tamamen doğal pembe renkli andezit (Assos taşı) taşından inşa edilmiştir.

Veranda Glamping

Sivrice / Ayvacık,Çanakkale
Veranda Glamping, Assos Bölgesi'nin en bakir koylarından Sivrice & Sokakağzı koyunun en uç noktasında, 7.000 m² büyüklüğündeki özel arazinde sadece 10 konaklama birimi, restaurantı ve 220 m² büyüklüğünde özel iskelesinde hizmet vermektedir.

Elia Motel

Ayvacık / Çanakkale
Hizmet anlayışı ile konuklarının rahatını ve konforunu amaçlayan, seçkin, butik konaklama tesisi olup toplamda on odası bulunmaktadır. Lüks odalarında çağdaş konfor yöresel çizgilerle sunulmaktadır.

Piri Reis Motel

Ayvacık / Çanakkale
Deniz manzaralı odalarımızda huzurlu ve rahat bir tatil yapabilir, sahildeki restoranımızda her gün taze balıklarla gerçek lezzeti bulabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır