Ayvalık Merkez Otelleri

Ayvalık Merkez otelleri için yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ayvalık Merkez Otelleri

Genel Bilgi

Stone Hill Otel

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Stone Hill hotel,Egenin mavisiyle, güneşin içinizi ısıtan parıltısında yeşilin huzur veren serinliğini doyasıya hissedebileceğiniz kaliteli tatili Egenin incisi Ayvalıkta sizlerle buluşturuyor.

Elisa Otel Ayvalık

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Ege Bölgesi Bölgesi'ndeki Ayvalık'ta, Petra'dan 46.5 km uzaklıkta yer alan Elisa Hotel, açık yüzme havuzu ve deniz manzarası sunmaktadır. Otelde mevsimlik bir açık yüzme havuzu ve çocuk oyun alanı bulunmaktadır ve konuklar restoranda yemek yiyebilir.

Kanelo Otel Ayvalik

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Kanelo Otel olarak, Ege'nin eşsiz atmosferi içinde misafirlerimize layık bir konaklama deneyimi sunuyoruz.

Olea Leya

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Uzun uğraşlar sonrasında siz misafirlerimiz için özenle hazırlanan otelimiz, Ayvalık Merkez'de konumlanmaktadır. Eskinin tadı, yeninin rahatlığı ile sizleri bekliyoruz.

Bacacan Otel

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Ayvalık’ın girişinde, denize sıfır konumda yer alan Bacacan Otel, merkezi bir noktada bulunmasına rağmen gürültüden uzak, sakin ve huzurlu bir atmosfere sahip.

Eolya Konuk Evi

Merkez / Ayvalik / Balikesir
Ayvalık'ın merkezi'nde konumlanmış 119 yaşındaki konuk evimiz, büyük şehrin kalabalığından uzak, zeytin ağaçlarının mavi sularla birleştiği, eşsiz güzellikteki sahillerde bugünü ve tarihi birlikte harmanlayarak unutamayacakları anlar geçirmek isteyeceğin

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır