Aydıncık Plajı Otelleri

En uygun Aydıncık Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aydıncık Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Aydıncık Plajı Gökçeada'nın günübirlik tesisi olan tek plajı. Plaj 1200 metre uzunluğunda altın rengi kumsaldan oluşuyor. Yazın adada en çok tercih edilen plaj burası. Son yıllarda özellikle Bulgar sörfçülerin Aydıncık Plajı'nı keşfetmeleriyle burası bir sörf merkezi olma yolunda ilerliyor. Dünyanın önemli rüzgar sörfü mekanlarından olan İzmir-Alaçatı

Gökçeada Sörf Merkezi Oteli

Merkez / Gökçeada? / Çanakkale
Gökçeada/Imbros* Ege ve Akdeniz'in en bakir, dogalligi en iyi korunmus adasidir. Gökçeada Sörf Oteli bu muhtesem cografyanin güney sahilindedir.

Gökçeada Marmaros Butik Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada Marmaros Butik Otel şehrin tam merkezinde 2021 yılında tamamlanmış sıfır binamızdadır. Doğa ve şehir manzaralı odalarda ki tüm eşyalar özenle seçilmiş konfor ve kullanışlı olmasına dikkat edilmiştir.

Gökçeada Surf Inn

Gökçeada‎ / Çanakkale
Surf Inn’de 7 bungalov bulunuyor. Bu bungalovlarda ise bir büyük çift kişilik yatak, bir de tek kişilik yatak yer alıyor. Tüm bungalovlarda duş ve tuvalet de yer alıyor.

Surf Inn Gökçeada Kamping Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Surf Inn Gökçeada Kamping Otel, rüzgar ve uçurtma sörfü seven sporcu dostlarımızın, Ada’ya gönül verenlerin, çevrelediği büyük bir aile işletmesidir.

Kotinos Beach Hotel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Kotinos Beach Hotel, 2021 yazında hizmete açılmış olup, Gökçeada’nın en ünlü plajı olan Aydıncık (Kefalos) Plajı'na 200 m. uzaklıkta konumlanmaktadır.

Suna Beach Kefaloz

Gökçeada‎ / Çanakkale
Otelimiz adanın en güzel plajlarından Kefaloz(aydıncık) da bulunur. Restoran,sahil ve konaklama imkanı sunmaktadır. Oda kahvaltı hizmeti vermekteyiz

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Aydıncık Plajı Hakkında

Aydıncık Plajı Otelleri Aydıncık Plajı Gökçeada'nın günübirlik tesisi olan tek plajı. Plaj 1200 metre uzunluğunda altın rengi kumsaldan oluşuyor. Yazın adada en çok tercih edilen plaj burası. Son yıllarda özellikle Bulgar sörfçülerin Aydıncık Plajı'nı keşfetmeleriyle burası bir sörf merkezi olma yolunda ilerliyor. Dünyanın önemli rüzgar sörfü mekanlarından olan İzmir-Alaçatı'nın çok kalabalıklaşması sörfçüleri Gökçeada Aydıncık Plajı'na yöneltiyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır