Aydıncık Plajı Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aydıncık Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Aydıncık Plajı Gökçeada'nın günübirlik tesisi olan tek plajı. Plaj 1200 metre uzunluğunda altın rengi kumsaldan oluşuyor. Yazın adada en çok tercih edilen plaj burası. Son yıllarda özellikle Bulgar sörfçülerin Aydıncık Plajı'nı keşfetmeleriyle burası bir sörf merkezi olma yolunda ilerliyor. Dünyanın önemli rüzgar sörfü mekanlarından olan İzmir-Alaçatı

Gökçeada Sörf Merkezi ve Oteli

Merkez / Gökçeada? / Çanakkale /
Gökçeada/Imbros* Ege ve Akdeniz'in en bakir, dogalligi en iyi korunmus adasidir. Gökçeada Sörf Oteli bu muhtesem cografyanin güney sahilindedir.

Çınarlı Kasrı

Gökçeada‎ / Çanakkale /
Tüm alanlarında ücretsiz WiFi erişimine sahip Çınarlı Kasrı, Gökçeada'da konaklama imkanı sunmaktadır. Çanakkale 41 km uzaklıktadır.

Elite Apart Pansiyon Gökçeada

Bademli / Gökçeada‎ / Çanakkale /
Bu tesis plaj'a 9 dakikalık yürüme mesafesindedir. Elit Apart Pansiyon, Gökçeada Kasabası'nda hayvan dostu konaklama olanağı sunmaktadır. Her oda bir TV ile donatılmıştır. Bazı birimlerde, rahatınız için bir oturma alanı bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Aydıncık Plajı Hakkında

Aydıncık Plajı Gökçeada'nın günübirlik tesisi olan tek plajı. Plaj 1200 metre uzunluğunda altın rengi kumsaldan oluşuyor. Yazın adada en çok tercih edilen plaj burası. Son yıllarda özellikle Bulgar sörfçülerin Aydıncık Plajı'nı keşfetmeleriyle burası bir sörf merkezi olma yolunda ilerliyor. Dünyanın önemli rüzgar sörfü mekanlarından olan İzmir-Alaçatı'nın çok kalabalıklaşması sörfçüleri Gökçeada Aydıncık Plajı'na yöneltiyor.

Aydıncık Plajı Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır