Aydıncık Plajı Otelleri

Aydıncık Plajı otelleri, en uygun Aydıncık Plajı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aydıncık Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Aydıncık Plajı Gökçeada'nın günübirlik tesisi olan tek plajı. Plaj 1200 metre uzunluğunda altın rengi kumsaldan oluşuyor. Yazın adada en çok tercih edilen plaj burası. Son yıllarda özellikle Bulgar sörfçülerin Aydıncık Plajı'nı keşfetmeleriyle burası bir sörf merkezi olma yolunda ilerliyor. Dünyanın önemli rüzgar sörfü mekanlarından olan İzmir-Alaçatı

Gökçeada Sörf Merkezi ve Oteli

Merkez / Gökçeada? / Çanakkale
Gökçeada/Imbros* Ege ve Akdeniz'in en bakir, dogalligi en iyi korunmus adasidir. Gökçeada Sörf Oteli bu muhtesem cografyanin güney sahilindedir.

Suna Beach Kefaloz

Gökçeada‎ / Çanakkale
Otelimiz adanın en güzel plajlarından Kefaloz(aydıncık) da bulunur. Restoran,sahil ve konaklama imkanı sunmaktadır. Oda kahvaltı hizmeti vermekteyiz

Çınarlı Kasrı

Gökçeada‎ / Çanakkale
Tüm alanlarında ücretsiz WiFi erişimine sahip Çınarlı Kasrı, Gökçeada'da konaklama imkanı sunmaktadır. Çanakkale 41 km uzaklıktadır.

Elite Apart Pansiyon Gökçeada

Bademli / Gökçeada‎ / Çanakkale
Bu tesis plaj'a 9 dakikalık yürüme mesafesindedir. Elit Apart Pansiyon, Gökçeada Kasabası'nda hayvan dostu konaklama olanağı sunmaktadır. Her oda bir TV ile donatılmıştır. Bazı birimlerde, rahatınız için bir oturma alanı bulunmaktadır.

Petrino Gökçeada Hotel & Kitchen

Gökçeada‎ / Çanakkale
Gökçeada'nın merkezinde yepyeni bir butik otel deneyimi! Eski Rum mahallesinde bulunan Petrino Gökçeada doğal yapısı korunarak yenilenmiş taş konakta hizmet vermektedir.

Kayabalı Otel

Gökçeada‎ / Çanakkale
Gürültüden uzak, doğayla iç içe gerçek bir ada tatili yapmak istiyorsanız Gökçeada Kayabalı Otel, bu isteğinizi fazlasıyla karşılayacak.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Aydıncık Plajı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Aydıncık Plajı Hakkında

Aydıncık Plajı Otelleri Aydıncık Plajı Gökçeada'nın günübirlik tesisi olan tek plajı. Plaj 1200 metre uzunluğunda altın rengi kumsaldan oluşuyor. Yazın adada en çok tercih edilen plaj burası. Son yıllarda özellikle Bulgar sörfçülerin Aydıncık Plajı'nı keşfetmeleriyle burası bir sörf merkezi olma yolunda ilerliyor. Dünyanın önemli rüzgar sörfü mekanlarından olan İzmir-Alaçatı'nın çok kalabalıklaşması sörfçüleri Gökçeada Aydıncık Plajı'na yöneltiyor.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır