Özkonak Otelleri

En uygun Özkonak otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Özkonak Otelleri

Genel Bilgi

VVWV Boutique Wine Hotel

Kapadokya / Nevşehir
Avanos'un merkezinde tarihi dokuyla bütünleşmiş şarap otelimiz tek çatı altında kendine ait şarap evi ve Cuba Bar'ı da sizlerle buluşturmaktadır.

Zuwinasa House

Avanos / Nevşehir
2021 yılında restorasyonu tamamlanan konağımız 2 kardeşe yapılan Yazıcılar Konak’larından biridir. Konağın pencere üstü ve ön cephe işlemeleri dikkat çekicidir. 1982 yalında kültür ve tabiat varlıklarını koruma kurulu tarafından tescil edilmiştir.

Adanos Konuk Evi

Avanos / Kapadokya,Nevşehir
Kapadokya'nın el sanatlarıyla meşhur Avanos'unda bölgenin sanatsal dokusuyla bütünleşen bir konuk evi Adanos. Geleneksel öğelerin modern detaylarla harmanlandığı sıcacık bir aile işletmesi.

Heritage Cave İnn

Çavuşin / Kapadokya,Nevşehir
Kapadokya'nın Çavuşin Köyü'nde bulunan Heritage Cave Inn, mağaraları ve eski taş odalarıyla eşsiz bir mimariye sahiptir. Yerel mimariyi temsil eden eski evlerle çevrili tesisin terası panoramik manzaralara bakmaktadır.

Adventure Inn Cappadocia

Göreme / Kapadokya / Nevşehir
İç Anadolu Bölgesi'ndeki Nevşehir'de, Ürgüp Müzesi'ne 10 km., Tatların Yer Altı Şehri'ne ise 35 km. uzaklıkta yer alan Adventure Inn Cappadocia'da bar bulunmaktadır. Bu tesiste aile odaları ve teras da vardır.

Alba Cave Cappadocia

Ortahisar / Kapadokya,Nevşehir
Adını bölgenin en yüksek volkanı Erciyes Dağı’nın eteklerinden yükselen günün ilk ışıklarından alan Alba Cave Cappadocia, mağara özelliğindeki geniş odaları ile misafirlerine özel bir konaklama deneyimi sunuyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır