Athena Tapınağı Otelleri

Athena Tapınağı otelleri, en uygun Athena Tapınağı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Athena Tapınağı Otelleri

Genel Bilgi

Athena, Yunan mitolojisinde zeka, sanat, strateji, ilham ve barış tanrıçasıdır. Roma mitolojisinde Minerva diye anılır. Babası Tanrıların başı Zeus, annesi ise Zeus'un ilk karısı olan Hikmet Tanrıçası Metis' tir. Tapınak kentin koruyucusu olan Tanrıça Athena ya ithaf edilmiştir. Yapının inşası 6. yüzyılın 2. yarısında başlamış. Assos un kendine özgü y

Hisarlık Otel

Merkez‎ / Çanakkale
Hisarlık Hotel, 11 oda ve 24 yatak kapasiteli, aile tarafından işletilen küçük bir oteldir. Her odada bir numara olduğu kadar bir isim de vardır. Truva kahramanlarının adları - Hector, Paris, Priam, Helen, Aeneas ve diğerleri - her kapıya yazılmıştır.

Priamos Pansiyon

Merkez‎ / Çanakkale
Tarih ile iç içe, sakin ve huzurlu bir ortam içerisinde ailenizle birlikte rahatça konaklayabileceğiniz otantik bir ortamda siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Troia Tusan Hotel

Güzelyali / Merkez? / Çanakkale
Çanakkale’ nin en güzel konumlarından biri olan Güzelyalı' da bulunan 4* Troia Tusan Hotel çam ormanları içinde şahane deniz manzarası ve her türlü konforu ile eşsiz bir dinlenme tesisidir.

Ida Kale Resort Otel

Güzelyalı / Merkez‎ / Çanakkale
Sahilde yer alan bu otel açık yüzme havuzu, özel plaj alanı ve uydu TV'li klimalı konaklama birimleri sunmaktadır. İda Kale Resort Hotel'in tüm odaları sade mobilyalarla döşenmiştir. Her birinde minibar ve kasa yer almaktadır.

Iris Hotel

Güzelyalı / Merkez‎ / Çanakkale
İris Hotel ; Çanakkale’ye 15 km uzaklıkta, sırtını çam ormanlarına dayamış, yüzünü engin denizin maviliğine dönmüş Güzelyalı semtinde, deniz kıyısındadır.

Mola Camping

Merkez‎ / Çanakkale
Mola Camping, geçen yıl faaliyete geçmiştir. Bungalow haricinde çadır hizmetimiz de verilmektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Athena Tapınağı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Athena Tapınağı Hakkında

Athena Tapınağı Otelleri Athena, Yunan mitolojisinde zeka, sanat, strateji, ilham ve barış tanrıçasıdır. Roma mitolojisinde Minerva diye anılır. Babası Tanrıların başı Zeus, annesi ise Zeus'un ilk karısı olan Hikmet Tanrıçası Metis' tir. Tapınak kentin koruyucusu olan Tanrıça Athena ya ithaf edilmiştir. Yapının inşası 6. yüzyılın 2. yarısında başlamış. Assos un kendine özgü yerli taşından yapılan tapınak için akropolisin yüzeyi düzeltilmiş ve yapı kuzeybatıya güneydoğu yönünde oturtulmuştur, giriş cephesi ise Anadolu geleneğine uygun olarak doğuya bakar.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır