Atatürk ve Meclis Müzesi Otelleri

En uygun Atatürk ve Meclis Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atatürk ve Meclis Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Etap Bulvar Hotel

Kızılay / Çankaya
Otelimiz'de 7'si suit, toplam 69 oda mevcuttur. Otelimiz kahvaltı dahil hizmet vermekte olup Kablosuz internet erişimi (Wi-Fi) kullanımını ücretsiz sunmaktadır.

Midas Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Midas Hotel, Ankara Tunus Caddesi’nde bulunan, kusursuz hizmetiyle yüzünüzü gülümsetecek ve merkezi konumuyla öncelikli tercihiniz olacak bir şehir otelidir. 4 yıldızlı otelimiz kalitesini misafirperverliğinden ve deneyimli kadrosundan almaktadır.

Grand Ankara Hotel & Convention Center

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Grand Ankara Hotel & Convention Center, modern bir binada, ferah çizgilere sahip konaklama birimlerinde misafirlerini ağırlamaktadır.

Ankara Plaza Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
TBMM’ye ve elçiliklere 5 dakikalık mesafede bulunan Ankara Plaza Hotel, iş seyahatleri başta olmak üzere gezi amacıyla gelen konuklara konforlu, güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunuyor.

Özilhan Otel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
1974 yılından beri, Türk misafirperverliğine, kendi hizmet kalitesini de ilave ederek, konuklarına kusursuz bir konaklama sunma ilkesi ile çalışan Özilhan Hotel, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışıyla siz değerli müşterilerini

Demonti Hotel

Kavaklidere / Çankaya / Ankara
Konfor ve estetiğin buluştuğu geniş ve lüks odalarımız modern ve fonksiyonel mobilyalar ile yumuşak renklerde dekore edilmiş olup, misafirlerimizin her türlü beklentilerine cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atatürk ve Meclis Müzesi Hakkında

Atatürk ve Meclis Müzesi  Otelleri 1920 ve 30'lardan kalma, Meclis, İnkılaplar ve Atatürk ile ilgili çeşitli belge ve fotoğraflar TBMM yerleşkesinde Parlamento' nun doğu yönünün birici katındaki bir salonda teşhir edilmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır