Atatürk'ün Yurt Gezilerinde Kullandığı Vagonu Otelleri

En uygun Atatürk'ün Yurt Gezilerinde Kullandığı Vagonu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atatürk'ün Yurt Gezilerinde Kullandığı Vagonu Otelleri

Genel Bilgi

Grand Seray

Altindağ / Ankara
Grand Seray Otel 40 odasıyla, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Standartın üzerinde geniş ve ferah odalarında konforunuz için her detay düşünülmüştür.

Madi Hotel Ankara

Ulus / Altindağ / Ankara
Siz değerli konuklarımız için her türlü konfora sahip olan otelimiz 1 Eylül 2009 tarihinde hizmetinize açılmıştır. 1 king suit, 2 corner suitli otelimizde 42 oda 110 yatak bulunmaktadır.

Hotel Akyüz

Ulus / Altindağ / Ankara
Ankara-Ulus'ta yer alan Akyüz Otel, iş ya da gezi amaçlı şehirde bulunan konuklarına konfor dolu bir konaklamanın kapılarını açmaktadır.

Rest Hotel

Ulus / Altindağ / Ankara
Otelimiz Kültür, Turizm, İş Hayatıyla çevrelenmiş olup Tika ve Postane Müzesinin hemen arka sokağında Ankara Tren Garı, Havaş ve Metroya 5 dk mesafededir.

Otel Palan

Altindağ Merkez / Altindağ / Ankara
2008 yılından beri faaliyetteyiz, otelimiz 30 oda kapasiteli olup, odalarda Wi-Fi, Lcd Tv, gardrop, banyo, saç kurutma makinesi, emanet kasası, 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Double Comfort Hotel

Altindağ / Ankara
Duruk Turizm olarak 1991 yılından itibaren otel işletmeciliği deneyimimiz ile konuklarımızın konforunu, sağlığını ve güvenliğini gözeterek temelden restore ettiğimiz yeni binamız: oda ve banyo gibi kişisel lobi ve resteorant gibi ortak kullanım alanların

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atatürk'ün Yurt Gezilerinde Kullandığı Vagonu Hakkında

Atatürk'ün Yurt Gezilerinde Kullandığı Vagonu Otelleri Atatürk'ün 1935 ile 1938 yıllarınada yurt gezisinde kullandığı özel vagonudur. Ankara Garı içerisinde sergilenmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır