Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu Otelleri

En uygun Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu Otelleri

Genel Bilgi

Önceki yıllarda Şarap Fabrikası olarak kullanılan bina, fabrikanın modernize edilmesinin sonrasında aslına uygun olarak restore edilerek müze ve sergi salonu haline getirilmiş, Atatürk Orman Çiftliği' nin kuruluşunun 85. yılında, 6 Mayıs 2010 tarihinde hizmete açılmıştır. Müzede halihazırda Çiftlikte kullanılan eski alet, makine ve ekipmanlar sergilen

Ankara Atlantik Otel

Etimesgut / Ankara
Etimesgut bölgesinde en yeni otellerden biri olarak siz misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Agate Hotel

Yenimahalle / Ankara
Agate Hotel, lokasyon itibariyle her yere yakın mesafede, trafik ve gürültü açısından rahat ve hizmet ilkeleri olan bir anlayışla misafirlerimize hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Tzob Akman Otel

Yenimahalle / Ankara
Ankara’da, Anıtkabir’e 8 dk uzaklıkta yer alan Akman TZOB Otel’de restoran bulunmaktadır. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir.

Grand Mercure Ankara

Yenimahalle Merkez / Yenimahalle / Ankara
Grand Mercure Ankara konaklamanızda Ankara Şehir Merkezi'nde, Armada Tower & Alışveriş Merkezi ve Anıtkabir ile 5 dakika sürüş mesafesinde olacaksınız.

Gimat Otel

Yenimahalle / Ankara
Gimat Otel, 2015 yılında tamamen yenilenerek restoran, toplantı salonu, bar, dinlenme salonu gibi ilavelerle daha kaliteli ve konforlu hizmet vermeye devam etmektedir.

Ankara New House Apart

Yenimahalle / Ankara
New House Apart, İç Anadolu Bölgesi'nde, Ankara Çankaya'da yer almaktadır. Tesis, iş ve eğlence seyahatlerinde, kısa ya da uzun süreli konaklamalar için ideal bir konuma sahiptir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu Hakkında

Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu Otelleri Önceki yıllarda Şarap Fabrikası olarak kullanılan bina, fabrikanın modernize edilmesinin sonrasında aslına uygun olarak restore edilerek müze ve sergi salonu haline getirilmiş, Atatürk Orman Çiftliği' nin kuruluşunun 85. yılında, 6 Mayıs 2010 tarihinde hizmete açılmıştır. Müzede halihazırda Çiftlikte kullanılan eski alet, makine ve ekipmanlar sergilenmekte olup, sergi salonuda her türlü sanatsal faaliyet için kullanılmaktadır. Müze ve Sergi Salonu hergün 08.00-17.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebillir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır