Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Önceki yıllarda Şarap Fabrikası olarak kullanılan bina, fabrikanın modernize edilmesinin sonrasında aslına uygun olarak restore edilerek müze ve sergi salonu haline getirilmiş, Atatürk Orman Çiftliği' nin kuruluşunun 85. yılında, 6 Mayıs 2010 tarihinde hizmete açılmıştır. Müzede halihazırda Çiftlikte kullanılan eski alet, makine ve ekipmanlar sergilen

Ankara Atlantik Otel

Etimesgut / Ankara /
Etimesgut bölgesinde en yeni otellerden biri olarak siz misafirlerimizi ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Zarina Butik Otel

Yenimahalle / Ankara /
ANKARANIN EN NEZİH SEMTLERİNDEN OLAN GAZİ MAHALLESİNDE ZARİNA BUTİK OTEL HİZMETİNİZE AÇILMIŞTIR.CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİNE, GAZİ ÜNİVERSİTE HASTANESİNE ,TEKNİK OKULLARA,ANKARA ÜNİVERSİTESİNE VE GAZİ ÜNİVERSİTESİNE YÜRÜME MESAFESİNDEDİR.

Tzob Akman Otel

Yenimahalle / Ankara /
Ankara’da, Anıtkabir’e 8 dk uzaklıkta yer alan Akman TZOB Otel’de restoran bulunmaktadır. Tüm alanlarda WiFi erişimi ücretsizdir.

Anadolu Hotels Downtown Ankara

Yenimahalle / Ankara /
Tüm odalarimizda klima, LED ekran uydu TV, minibar ve oturma alani vardir. Banyolarda saç kurutma makinesi, makyaj aynasi, ücretsiz banyo malzemeleri mevcuttur. Her sabah Açik Büfe Kahvalti hizmetimiz bulunmaktadir.

Hilton Garden Inn Ankara Gimat

Yenimahalle / Ankara /
İç Anadolu Bölgesi'ndeki Ankara'da, Anıtkabir'e 7 km mesafede yer alan Hilton Garden Inn Ankara Gimat'ta spa merkezi ve sauna bulunmaktadır. Tesis bünyesindeki restoran ve bar konukların hizmetindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Atatürk Orman Çiftliği Müze ve Sergi Salonu Hakkında

Önceki yıllarda Şarap Fabrikası olarak kullanılan bina, fabrikanın modernize edilmesinin sonrasında aslına uygun olarak restore edilerek müze ve sergi salonu haline getirilmiş, Atatürk Orman Çiftliği' nin kuruluşunun 85. yılında, 6 Mayıs 2010 tarihinde hizmete açılmıştır. Müzede halihazırda Çiftlikte kullanılan eski alet, makine ve ekipmanlar sergilenmekte olup, sergi salonuda her türlü sanatsal faaliyet için kullanılmaktadır. Müze ve Sergi Salonu hergün 08.00-17.00 saatleri arasında ücretsiz olarak ziyaret edilebillir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır