Atatürk Müzesi (İnkılap Müzesi) Otelleri

Atatürk Müzesi (İnkılap Müzesi) otelleri, en uygun Atatürk Müzesi (İnkılap Müzesi) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atatürk Müzesi (İnkılap Müzesi) Otelleri

Genel Bilgi

Mustafa Kemal Atatürk`ün Milli Mücadele Çalışmaları sırasında Samsun'a gitmeden önce kaldığı ve bir çok gizli toplantıya tanıklık etmiş Şişli'de ki evi bugün müze olarak ziyaretçilerini ağırlamaktadır. 2. katta kendine ayırdığı odası ve toplantı salonu bulunurken, üst katı annesi ve kız kardeşine ayırmıştır. Müzenin kapısında da yazdığı gibi vaanın ku

Renata Boutique Hotel

Şişli / İstanbul
İstanbul şehrindeki popüler seçimlerimizden biri. İstanbul'da yer alan Renata Hotel, ücretsiz WiFi erişimine sahiptir. Konuklar otel bünyesindeki V.I.P Lounge barın keyfini çıkarabilirler.

Home Stay Home Sisli

Meşrutiyet / Şişli / İstanbul
Osmanbey Metro İstasyonuna 300 metre uzaklıkta yer alan Home Suite Home Sisli, ünlü Taksim Meydanına arabayla 5 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.Süitler iyi dekore edilmiştir ve mekanın her yerinde Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Seamoon Hotel

Merkez / Şişli / İstanbul
İstanbul’un iş, alışveriş ve eğlence merkezlerinden Şişli’de bulunan Sea Moon Hotel, konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı seyahatler için misafirlerine avantaj sunuyor.

Atik Palace Hotel

Osmanbey / Şişli / İstanbul
Fransız mimarisinin estetik ve eskimez çizgileriyle işlenmiş olan binamız 1906 yılında inşa edilmiştir.

Evim Konaklama Rezidansları Şişli

Merkez / Şişli / İstanbul
4 yıldızlı otel konforunda olan tesisimizde sadece erkek misafirler konaklayabilmektedir.

Valide Hotel

Osmanbey / Şişli / İstanbul
Ticaretin kalbi Osmanbey'de konumlanmış olan otelimizin eşsiz dış silüeti ve iç dekorasyonunda Osmanlı dönemi ve tarihi İstanbul mimarisinden esinlenilmiştir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atatürk Müzesi (İnkılap Müzesi) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Atatürk Müzesi (İnkılap Müzesi) Hakkında

Atatürk Müzesi (İnkılap Müzesi) Otelleri Mustafa Kemal Atatürk`ün Milli Mücadele Çalışmaları sırasında Samsun'a gitmeden önce kaldığı ve bir çok gizli toplantıya tanıklık etmiş Şişli'de ki evi bugün müze olarak ziyaretçilerini ağırlamaktadır. 2. katta kendine ayırdığı odası ve toplantı salonu bulunurken, üst katı annesi ve kız kardeşine ayırmıştır. Müzenin kapısında da yazdığı gibi vaanın kurtuluş temellerinin atıldığı yerdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır