Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

En uygun Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1851 yılında hizmete açılmıştır.1982 yılında 900 yatak kapasitesi ile şu anda bulunduğu yere Atatürk Sağlık Sitesi İzmir Devlet Hastanesi adıyla taşınır ve bugün İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmetlerine devam etmektedir.Hatane Polikl

Zek Residence Hotel

Konak Merkez / Konak / İzmir
Zek Residence Hotel, toplam 14 odasıyla Konak Merkez'de hizmet vermektedir.

Aveyn Apart

Küçükyali / Konak / İzmir
Aveyn Apart size Türkiye'nin en güzel ve en özel şehirlerinden güzel İzmir'imizin en güzel ve özel bir lokasyonunda alışılmışın dışında bir konaklama imkanı sunar.

Onn Residence Apart Otel

Göztepe / Konak / İzmir
İş ve turistik seyahatlerde otel standartlarını ve ev konforunu aratmayacak konsept dairelerimizde, günlük konaklama seçeneklerine ek olarak haftalık ya da aylık seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Best Western Plus Konak Hotel

Asansör / Konak / İzmir
Bu 4 yıldızlı lüks otel, Ege Denizi manzaralıdır. Tüm odalar şık bir biçimde döşenmiş ve klima, kablo TV ve ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır. Tesis bünyesinde ücretsiz otopark mevcuttur.

Brageçam Rezidans Otel

Konak / İzmir
Tesisimiz 2+1 ve 1+1 dairelerden oluşmaktadır. Dairelerimizde; Wi-Fi, TV, uydu kanalları, klima, oturma grubu, gardrop, mutfak, mutfak gereçleri, buzdolabı, ocak, kettle, türk kahvesi makinesi, yemek alanı, yemek masası, mevcuttur.

Pastor Historical Apart-Hotel The Gulf of Izmir

Kahramanlar / Konak / İzmir
İzmir'in Konak Mevki 'nde bulunan tesisimiz Pastor Pension Hotel The Gulf Of İzmir, alışveriş, kültür ve iş merkezlerine yakın konumu ile hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Otelleri İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 1851 yılında hizmete açılmıştır.1982 yılında 900 yatak kapasitesi ile şu anda bulunduğu yere Atatürk Sağlık Sitesi İzmir Devlet Hastanesi adıyla taşınır ve bugün İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hizmetlerine devam etmektedir.Hatane Poliklinikleri;Alsancak Semt Polikliniği,Basınsitesi Semt Polikliniği ,Narlıdere Semt Polikliniği ,S.TT Semt Polikliniğİ'dir.Klinikler,Laboratuarlarlar,Görüntüleme Birimlerine ulaşabilmek,randevu alambilmek için Hastane'nin web sayfasını ziyaret edebilirisiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır