Atattürk Devlet Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 4 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Atattürk Devlet Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

1950 de şu anda hastane binasının bulunduğu arsada, tek katlı yığma tuğla ile bir bina inşa edilmiş, bu binaya “ DÜZCE SAĞLIK MERKEZİ “ adı verilmiştir.29.12.1950 de Op. Dr. Nihat SOYSOP’ un başhekim olarak göreve başlaması ile binaya ek odalar ilave edilmiş, bir ameliyathanesi olan 80 yatak kapasiteli hale getirilmiştir.01.02.2006 tarihinde itibaren

Otel Hatipoğlu

Merkez / Düzce /
Düzce merkezinde yer alan Otel Hatipoğlu tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve ücretsiz özel otopark sunmaktadır. Tümü halı zeminli odalarda düz ekran uydu TV bulunmaktadır. Hepsinde klima ve minibar standarttır. Tüm odalar özel banyoludur.

Otel Düzce

Merkez / Düzce /
Düzce'nin göbeğinde yer alan bu otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış klimalı odalar ile hizmet verir. Resepsiyonu günün 24 saati açık olan Hotel Düzce, Cumayeri'ne rafting turları düzenlemenize yardımcı olabilir.

Düzce Han Otel

Merkez / Düzce /
Resepsiyon'da başlayan sıcak ve misafirperver karşılamadan ayrılışınıza kadar olan tüm sürede en iyi hizmeti sunmaya çalışan deneyimli ekibimiz; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar.

Sivrikaya Otel

Merkez / Düzce /
Düzce şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Otel Sivrikaya, misafirlerine iş ve turizm odaklı konaklamalar için konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin modern dekorasyona sahip 58 odası mevcut.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Atattürk Devlet Hastanesi Hakkında

1950 de şu anda hastane binasının bulunduğu arsada, tek katlı yığma tuğla ile bir bina inşa edilmiş, bu binaya “ DÜZCE SAĞLIK MERKEZİ “ adı verilmiştir.29.12.1950 de Op. Dr. Nihat SOYSOP’ un başhekim olarak göreve başlaması ile binaya ek odalar ilave edilmiş, bir ameliyathanesi olan 80 yatak kapasiteli hale getirilmiştir.01.02.2006 tarihinde itibaren Eski SSK Düzce Hastanesi iken, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi adını alan hastane ile Dr.Tandoğan Tokgöz Düzce Devlet Hastanemiz birleşerek 550 yataklı hastane olmuştur.Birleşme sonrasında yine Düzce Dr.Tandoğan Tokgöz Düzce Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.16.02.2006 tarihinden itibaren Bakanlığımız Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün isim değişikliği konulu yazıları ile Dr.Tandoğan Tokgöz Devlet Hastanesi isminin Düzce Atatürk Devlet Hastanesi olarak değiştirildiği bildirilmiştir.Bundan sonra halen hastanemiz Düzce Atatürk Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır