Atattürk Devlet Hastanesi Otelleri

En uygun Atattürk Devlet Hastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atattürk Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1950 de şu anda hastane binasının bulunduğu arsada, tek katlı yığma tuğla ile bir bina inşa edilmiş, bu binaya “ DÜZCE SAĞLIK MERKEZİ “ adı verilmiştir.29.12.1950 de Op. Dr. Nihat SOYSOP’ un başhekim olarak göreve başlaması ile binaya ek odalar ilave edilmiş, bir ameliyathanesi olan 80 yatak kapasiteli hale getirilmiştir.01.02.2006 tarihinde itibaren

Kervansaray Suit Otel

Merkez / Düzce
Kervansaray Suit Otel 7/24 güvenlik ve ücretsiz otoparkıyla şehrin ve bölgenin ihtiyacını karşılamak güler yüzlü personelleriyle hizmetinizdedir.

Hizel Otel

Merkez / Düzce
Hızel Otel 2000 yılından bu yana turizm sektöründe tecrübesi ve kaliteli hizmetiyle 11.

Otel Tuğra Palas

Merkez / Düzce
Otel Tuğra Palas olarak sizleri evinizin konforunda ağırlamak ve etkileyici lezzetlerle buluşturmak için her gün hizmetinizdeyiz.

Otel Düzce

Merkez / Düzce
Düzce'nin göbeğinde yer alan bu otel, ücretsiz Wi-Fi erişimi ile donatılmış klimalı odalar ile hizmet verir. Resepsiyonu günün 24 saati açık olan Hotel Düzce, Cumayeri'ne rafting turları düzenlemenize yardımcı olabilir.

Düzce Han Otel

Merkez / Düzce
Düzce Han Otel, sıcak ve misafirperver karşılamadan ayrılışınıza kadar olan tüm sürede en iyi hizmeti sunmaya çalışan deneyimli ekibimiz; koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle siz değerli müşterilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyar.

Sivrikaya Otel

Merkez / Düzce
Düzce şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunan Otel Sivrikaya, misafirlerine iş ve turizm odaklı konaklamalar için konforlu bir tatil imkanı sunuyor. Tesisin modern dekorasyona sahip 58 odası mevcut.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atattürk Devlet Hastanesi Hakkında

Atattürk Devlet Hastanesi Otelleri 1950 de şu anda hastane binasının bulunduğu arsada, tek katlı yığma tuğla ile bir bina inşa edilmiş, bu binaya “ DÜZCE SAĞLIK MERKEZİ “ adı verilmiştir.29.12.1950 de Op. Dr. Nihat SOYSOP’ un başhekim olarak göreve başlaması ile binaya ek odalar ilave edilmiş, bir ameliyathanesi olan 80 yatak kapasiteli hale getirilmiştir.01.02.2006 tarihinde itibaren Eski SSK Düzce Hastanesi iken, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi adını alan hastane ile Dr.Tandoğan Tokgöz Düzce Devlet Hastanemiz birleşerek 550 yataklı hastane olmuştur.Birleşme sonrasında yine Düzce Dr.Tandoğan Tokgöz Düzce Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.16.02.2006 tarihinden itibaren Bakanlığımız Tedavi Hizmetleri Genel Müdürlüğünün isim değişikliği konulu yazıları ile Dr.Tandoğan Tokgöz Devlet Hastanesi isminin Düzce Atatürk Devlet Hastanesi olarak değiştirildiği bildirilmiştir.Bundan sonra halen hastanemiz Düzce Atatürk Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye devam etmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır