Atakum Plajı Otelleri

En uygun Atakum Plajı otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Atakum Plajı Otelleri

Genel Bilgi

Medi Apart Otel

Merkez / Atakum / Samsun
Medi Apart Otel, 1+1, 2+1, Double Room, Suit Room, Twin Room olmak üzere 6 katlı bir binada, 30 adet daire ve odadan oluşmaktadır.

Suitline Otel

Atakum Merkez / Atakum / Samsun
Suitline Otel odalarına giriş saat 14.00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00'dir. Tesise evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Otel Moon Rose

Atakum / Samsun
Farkı MoonRose ile yaşayın sloganı ile , Samsun’un turizm merkezi Arakum’da hizmete giren Otel Moonrose(***) , gerek iş seyahatleriniz gerek turistik amaçlı Samsun ziyaretlerinizde güleryüzlü ve seçkin personeli ile sizlere evinizdeki konforu ve huzuru a

Kadhirga Hotel

Merkez / Atakum / Samsun
Misafirlerimizin gerek turistik gerekse is amaçlı konaklamalarında rahat edebilmeleri için odalarımızda her türlü konfor düşünülmüştür. Kadhirga Hotel; estetik, rahatlık ve konforla tamamlanarak misafirlerimizin hizmetine sunulmuştur.

Otel 1919 Samsun

Merkez / Atakum / Samsun
Otel 1919 dizaynı, kalitesi ve ismiyle fark yaratan, mimarisiyle sizlere keyif verecek bir oteldir.

Pelit Otel

Atakum / Samsun
Karadeniz Bölgesi'nin merkez konumunda olan Samsun şehrinin doğası ve kumsalıyla eşleşmiş olan Atakum ilçesinde yer alan Pelit Otel bölgenin en güçlü konseptine sahip yeniliğe ve müşteri memnuniyeti esasıyla aile, balayı, iş ve tatil seyahati y

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Atakum Plajı Hakkında

Atakum Plajı Otelleri Halka açık bir plaj olan Atakum Plajı yaz aylarında tüm halkın kullanımına açıktır. Karadeniz iklimi sebebiyle en sıcak dönemler olan temmuz-ağustos aylarında daha çok rağbet görmektedir.Çok uzun bir plaj olması sebebiyle aynı anda birçok kişinin üzerinde bulunmasına olanak sağlamaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır