Ataköy Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 27 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Ataköy Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Tıbbi Birimler Dahiliye & İç Hastalıkları Nöroloji Plastik Cerrahi Beyin Cerrahisi Kadın Hastalıkları ve Doğum Radyoloji (Görüntüleme) Merkezi Ortopedi ve Travmatoloji Cildiye & Dermatoloji Psikiyatri Göz Hastalıkları Genel Cerrahi Bölgesel Zayıflama Kulak Burun Boğaz (KBB) Ağız ve Diş Hastalıkları Çocuk Hastalıkları Beslenme ve Diye

Tempo Suites Airport

Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul /
Bahçelievler'de yer alan 2013 yılında inşa edilmiş tasarım otel Tempo Suites Airport, İstanbul Atatürk Havalimanı'na çok yakın bir konumdadır. Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur.

My Dome Economy Hotel

Yenibosna / Bahçelievler / Istanbul /
My Dome Economy Hotel, Suit, iki kisilik,üç kisilik,dört kisilik ve baglantili aile odalari olmak üzere toplam 82 adet odasi ile degerli misafirlerine hizmet vermektedir.

Adela Hotel

Bahçelievler / İstanbul /

Tempo Fair Suites

Bahçelievler / İstanbul /
Tempo Hotels grubuna ait olan tesisimiz siz değerli misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyacaktır. Hem fuar alanına hem de hava limanına yakınlığı ile size ulaşım sıkıntısı yaşatmayacaktır.

Grand Palace Hotel

Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul /
Tesis, konuklarına sabahları zengin bir açık büfe kahvaltı sunmaktadır. Kapalı otopark mevcuttur.

Bricks Hotel Istanbul

Yenibosna / Bahçelievler / İstanbul /
Otelimiz İstanbul'un en ideal lokasyonunda, muhteşem servis kalitesi, modern dekorasyonu ile konforlu ve unutulmaz bir konaklama sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Ataköy Hastanesi Hakkında

Tıbbi Birimler Dahiliye & İç Hastalıkları Nöroloji Plastik Cerrahi Beyin Cerrahisi Kadın Hastalıkları ve Doğum Radyoloji (Görüntüleme) Merkezi Ortopedi ve Travmatoloji Cildiye & Dermatoloji Psikiyatri Göz Hastalıkları Genel Cerrahi Bölgesel Zayıflama Kulak Burun Boğaz (KBB) Ağız ve Diş Hastalıkları Çocuk Hastalıkları Beslenme ve Diyet

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır