Ata Fizik - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Otelleri

En uygun Ata Fizik - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ata Fizik - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Otelleri

Genel Bilgi

iZMİR Atafizik Rehabilitasyon Merkezi,hastaların yaşam kalitesini arttırmak için tedavi şartlarını çok daha rahat ve uygun koşullarda gerçekleştirmeyi amaç edinen, kaliteden ve meslek ahlakından ödün vermeyen, çağdaş bilgi ve son teknolojinin takipçisi olan ve bunları hastalarıyla paylaşmayı hedefleyen, hastalarına rehber, dalında referans bir merkez

Buca Residence Otel

Buca Merkez / Buca / İzmir
Buca Residence Hotel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Vast Otel

Buca / İzmir
Alaşahanlar Apart Otel Buca, toplam 8 dairesiyle Buca'da hizmet vermektedir.

Yaşam Otel

Buca Merkez / Buca / İzmir
Yaşam Otel'de konaklayan misafirlerimiz bölgenin doğal güzelliklerini yaşamak isteyenler Kültürpark ve Kordonboyu'nu keşfedebilir.

Beta Homes Boutique Hotel

Buca Merkez / Buca / İzmir
Otelimizde, 2+1 ve 1+1 suit konspet tasarim, çift pedli tam ortapedik yatak, mini bar, klima, ücretsiz Wi-Fi, görüntülü diafon, dogalgaz, kuru temizleme hizmeti, havaalani transfer hizmeti, 7/24 kat görevlisi, 16 adet güvenlik kamerasi, yangin alarm sist

Marlen Residence Hotel

Buca / İzmir
Buca'da yer alan Marlen Residence Hotel, mecburi ya da keyfi olarak farklı bir ilde konaklama yapmanız gereken durumlarda imdadınıza yetişmektedir.

Lila Residence Apart Hotel

Buca Merkez / Buca / İzmir
Lila Residence Apart Hotel'de, siz değerli misafirlerimize daha kaliteli hizmet verebilmek adına 13 yıldır en iyi müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ata Fizik - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Hakkında

Ata Fizik - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Otelleri iZMİR Atafizik Rehabilitasyon Merkezi,hastaların yaşam kalitesini arttırmak için tedavi şartlarını çok daha rahat ve uygun koşullarda gerçekleştirmeyi amaç edinen, kaliteden ve meslek ahlakından ödün vermeyen, çağdaş bilgi ve son teknolojinin takipçisi olan ve bunları hastalarıyla paylaşmayı hedefleyen, hastalarına rehber, dalında referans bir merkez olmayı sürdürmektedir. Tedavide kullanılan fizik unsurların başında ışık,elektrik, sıcak ve soğuk su banyoları,bazı özel idmanlar gelir.Felçli veya romatizmalı hastalara uygulanan fiziyoterapiden çok iyi neticeler alınmaktadır. Merkezdeki Bölümler;Bekleme Odası,Muayene Odası,Egzersiz Odaları,Fizik Tedavi Odaları bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır