Aşiyan Müzesi Otelleri

En uygun Aşiyan Müzesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Aşiyan Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Hyatt Centric Levent İstanbul

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Hyatt Centric Levent İstanbul, Asya ile Avrupa’nın kucaklaştığı bu coğrafyanın kalbi İstanbul’un tam ortasında, hem yeni hem de eşsiz.

Wyndham Grand İstanbul Levent

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Wyndham Grand İstanbul Levent, kapalı-açık havuz, spor salonu, sauna ve Türk hamamı bulunan 7900 m² geniş spa alanında çeşitli sağlık ve güzellik uygulamalarından yararlanabilirsiniz.

Avantgarde Hotel Levent

Levent / Beşiktaş / İstanbul
Odalarda; klima, mini bar, kahve/çay makinesi, ütü/ütü masası (istek üzerine) yastık menüsü, kuş tüyü yorgan, ışık/gürültü/ısı sızdırmayan perdeler bulunmaktadır.

Delta Hotels by Marriott Istanbul Levent

Levent / Beşiktaş / İstanbul
At the newest property of the brand, Delta Hotels by Marriott Istanbul Levent, experience convenience at the LEED Gold-certified 5-star hotel located in the main business district of central Istanbul.

Milport Hotel Levent

Esentepe / Şişli / İstanbul
Milport Hotel Levent, İstanbul'un kalbinde, Levent'in merkezinde yer alan otelimizle iş hayatının tam ortasında butik otel rahatlığı sunuyoruz.

Yeşim Suit

Beşiktaş / Istanbul
Yeşim Suit 2014 Yılında Hizmete Açılmıştır. Butik Bir İşletme Olan Otelimiz, Eşsiz Boğaz Ve Kızkulesi Manzaralı 3 Suit Dairemiz,2 Adet Balkonlu Boğaz Manzaralı Odamız,5 Bahçe Manzaralı Oda Olarak Toplam 10 Odadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Aşiyan Müzesi Hakkında

Aşiyan Müzesi Otelleri Ünlü Türk Şairi Tevfik Fikret`in yaşadığı ev, ölümünden sonra eşi tarafından İstanbul Büyük Şehir Belediyesine satılır ve burası müzeye çevrilmiştir.Tevfik Fikret evinin projesini kendisi çizmiş ve Farsça da Yuva anlamına gelen aşiyan ismini vermiştir. ve naaşın da Eyüp mezarlığından evinin bahçesine taşınmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır