Yardım

Artuklu Otelleri

Artuklu otelleri, en uygun Artuklu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Tuğhan Hotel

İyi
7.5
Artuklu, Mardin
Tuğhan Hotel, Mardin'i kuşbakışı gören manzarası, ayrıcalıklı hizmeti ve konsepti ile değerli misafirlerini ve sevdiklerini ağırlamaktan memnuniyet duyacaktır.
İyi
7.5

Old City Mardin

Çok İyi
8.2
Savurkapi, Artuklu, Mardin
Mardin Merkez'de bölgenin geleneksel taş binalarından, bin yıllık bir Ermeni konağında konaklama imkanı sunan Old City Mardin, toplam 13 odalı olup, oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Çok İyi
8.2

Mirsoum Hotel

Çok İyi
8.7
Merkezköyler, Artuklu, Mardin
Mirsoum Hotel, 7 odadan oluşmaktadır. Asansörsüz üç katta düzenlenmiştir. Zemin katta resepsiyon dışında oturup çay içebileceğiniz rahat bir salon bulunmaktadır.
Çok İyi
8.7

Old City Kasım Tuğmaner Konağı

Artuklu, Mardin
Old City Kasım Tuğmaner Konağı, toplam 5 odasıyla oda-kahvaltı hizmeti vermektedir. Buna rağmen dileyen müşterilerimize, önceden belirtmek kaydı ile, Mardin’in eşsiz ev yemeklerini sunmaktayız.

Falaylar Suit Otel

Müthiş
9.7
Mardin Merkez, Mardin
Falaylar Suit Otel, şık ve modern dizaynı ile misafirlerine ev sıcaklığında keyifli bir konaklama sunmaktadır. 60 adet ve her biri 50 m² genişliğinde odalarımızla Mardin'de ilkleri yaşatmaya hazırız.
Müthiş
9.7

Expert Olimpos

Müthiş
9.8
Artuklu, Mardin
Expert King, açıldığı günden bu yana göz alıcı, lüks, konforun sadeliğini en ideal şekilde dengeleyerek misafirlerine sunmaktadır.
Müthiş
9.8

Demirhan Otel

Artuklu, Mardin
Demirhan Otel toplam 5 odası ile hizmet vermektedir.

Babussor Konağı

Çok İyi
8.3
Merkez, Mardin
Eski bir Süryani konağı olan Babussor Konağı 1200 yıllık bir geçmişe sahiptir. Tamamı taş olup toplamda 5 oda mevcuttur. Açık hava müzesi niteliğindedir.
Çok İyi
8.3

Kale Konak

Artuklu, Mardin
Kale Konak tarihi bir konak olup 3 yatak odası 1 salondan oluşmaktadır.

Mardiva Resort Hotel

Müthiş
9.3
Mardin Merkez, Mardin
Mardiva Resort Hotel, toplam 58 odasıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir.
Müthiş
9.3

Ağaoğlu Han Otel

Artuklu, Mardin
Ağaoğlu Han Otel, 17. ve 18. yüz yılları arasından günümüze uzanan kervansarayın modernize edilmiş haliyle misafirlerine hizmet vermektedir.

Zerzevan Otel

Merkez, Mardin
Sırtını tarihe yaslamış bir konakta, geçmiş zamanın mührü, taş duvarların büyüsü, Mardin’in gizemi ve güneşin zamanda farklı kırıldığı anlar için… Zerzevan Konağı Mardin’in; turistlerin en yoğun kullandığı caddede, 7 odalı ve her odası tarihin farklı za
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor