Artova Otelleri

En uygun Artova otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Artova Otelleri

Tokat Termal

Sulusaray Kaplıcası / Sulusaray / Tokat
Tesisimizin termal su incelemesi Ankara’da bulunan Türkiye Halk Sağlığı Laboratuvarı tarafından yapılmış, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Bölüm başkanı Prof. Dr. Müfit Zeki KARAGÜLLE tarafından raporlanmıştır.

Yazmacilar Hani

Merkez / Tokat
Selçuklu eseri olan bu han 700 yillik mimarisi ile tarihe gün ışığı tutuyor. Cumhuriyet döneminde 50 yil boyunca yazmacılık üzerine kullanılmış bu han günümüzde restore edilerek butik otel olarak hizmet vermektedir.

Çavuşoğlu Tower Hotel

Merkez / Tokat
Çavuşoğlu Tower Hotel Türkiye'nin Tokat kentinde yer alan 4 yıldızlı konfora sahip bir oteldir.

Çamlıca Otel

Merkez / Tokat
Tokat Çamlıca Otel, Tokat merkezde yer almaktadır. Şık dekore edilmiş odalarında ihtiyaç duyabileceğiniz olanaklar ile dizayn edilmiştir. İş seyahati ve turistik amaçlı seyahat eden konuklarına ulaşım yönünden avantaj sağlamaktadır.

Grand Ali'n Otel Tokat

Merkez / Tokat
yıldızlı Grand Ali’n Otelimizde 240 yatak, 500 kişilik birinci sınıf lokanta (haftanın 6 günü canlı müzik) 150 kişilik alakart lokanta, 600 kişilik çok amaçlı salon, 800 kişilik düğün ve konferans salonu, 250 ve 150 kişilik toplantı salonu, 100 kişili

Mihman Butik Otel

Merkez / Tokat
Kaliteli konforlu ve huzurlu bir konaklama için; Mihman Butik Otel.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Artova Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Artova Hakkında

Artova Otelleri 1944 tarihinde ilçe merkezi olan Artova, Tokat iline 38 km mesafededir. Artova, Yeşilırmak’ın güçlü kollarından biri olan Çekerek suyunun açtığı vadilerle iç içedir. Artova’daki, Kayapınar Höyük, Kunduz Höyük gibi tarihsel yerleşmeler, İlk Tunç Çağı'yla olan ilişkisi bakımından önemlidir. Boyupınar köyü Kalkolitik Çağ'a ait arkeolojik bir alandır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır