Apollon Tapınağı Otelleri

Apollon Tapınağı otelleri, en uygun Apollon Tapınağı otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Apollon Tapınağı Otelleri

Genel Bilgi

Didyma (Didim) aslında bir antik kent değil, kutsal bir mahaldir. Miletos'tan gelen kutsal yol ile bağlantıya sahip Didyma bir kehanet merkezidir. bu bölgede yükselen Appollon tapınağı, dört yanından basamaklarla çıkılan bir platform üzerinde çift sıra oturtulmuş 124 sütunla çevrelenen anıtsal bir yapıdır. Tapınak, M.Ö 494’te, Pers'lerin saldırıcı son

Medusa House

Merkez / Didim / Aydin
Didim'e geldiğinizde Apollon tapınağının ardından bahçe içinde küçük şirin bir ev olarak karşılar sizi Medusa House.Bir an için evinize geldiğiniz duygusuna kapılırsınız. Oysa Medusa House bir butik oteldir.

Aelbistan Otel

Mavişehir / Didim / Aydin
Konumu itibari ile eğlenmek ve dinlenmek için her türlü imkana sahiptir. Ailece huzurla konaklayabileceğiniz bir tesis olan Aelbistan Otel, bedeninizin ve ruhunuzun özgürlükle buluştuğu özel mekanlardan biridir.

Mavi Restaurant & Bistro

Merkez / Didim / Aydin
Konukevinin tüm odalarinda düz ekran TV bulunmaktadir. Odalarda küvet veya dus içeren özel banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri vardir. Mavi Restaurant & Bistro Villas'in birimlerinde bir oturma alani bulunmaktadir.

As Nikonya Otel

Akbük / Didim / Aydin
5 daireden oluşan apartımız denize sıfır olup deniz mavi bayraklıdır. Bütün dairelerde klima ve LCD TV bulunmaktadır. Bütün dairelerde mutfak ve mutfak ekipmanları mevcuttur. Mutfak salon şeklindedir ve bütün daireler denizi görmektedir.

Merve Butik Otel

Merkez / Didim / Aydin
Deniz, güneş, kumsal, tarih ve doğanın buluştuğu Didim’de yer alan Merve Butik Otel, açık yüzme havuzu ve eşsiz güzellikte bahçesi ile misafirlerine suyun ve güneşin tadını doyasıya çıkarma fırsatı sunuyor.

Panormos Hotel

Altınkum / Didim / Aydin
Bahçesinde yarı olimpik havuz bulunan Panormos Hotel ana cadde üzerinde olup,plaja 1.6 km. uzaklığındadır. Ana cadde üzerinde olması nedeniyle çevresinde cafeler,restoranlar.barlar ve her türlü alışveriş yapacak mağazalar bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Apollon Tapınağı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Apollon Tapınağı Hakkında

Apollon Tapınağı Otelleri Didyma (Didim) aslında bir antik kent değil, kutsal bir mahaldir. Miletos'tan gelen kutsal yol ile bağlantıya sahip Didyma bir kehanet merkezidir. bu bölgede yükselen Appollon tapınağı, dört yanından basamaklarla çıkılan bir platform üzerinde çift sıra oturtulmuş 124 sütunla çevrelenen anıtsal bir yapıdır. Tapınak, M.Ö 494’te, Pers'lerin saldırıcı sonucunda tahrip edilmiş olup, tapınağın yeniden onarımı Büyük İskender'in Pers zaferi sonrasındaki dönemde gerçekleşmiştir. “Sella Kutsal Alanı”, olarak bilinen bölüm, günümüzde konser ve sanat organizsyonlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır