Yardım

Loading...
Sırala

Reutlingen Hof Hotel

İyi
7.8
Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya
Reutlingen Hof Hotel konukların keyifli bir konaklama geçirmesi düşünülerek tasarlanmış ve döşenmiş olan bu otel Osmanlı tarzı, konforlu, tek, çift, üç ve dört kişilik odalarla hizmet vermektedir.
İyi
7.8

Park Hotel Rooms & Apart

Kaleiçi, Muratpaşa, Antalya
Park Hotel Rooms & Apart, Antalya'nın en güzel yerlerinden biri olan Kaleiçi'nde misafirlerini ağırlamaktadır. Yemyeşil bir bahçe ve Karaalioğlu Parkı içerisinde bulunan otelimiz modern tarzda, tüm konforunuzu en üst seviyede tutmak için tasarlanmıştır.

Antalya Müzesi

Yaşayan Müze, hem halk biliminin çalışma alanı olan açık hava müzelerinin ilk örneği konumundadır hem de dünya müzecilik çalışmalarının yakın takipçisidir. Müze, çalışmalarında insanı yani ziyaretçisini merkeze alır. Müzede, iletişim ve etkileşim odaklı yaklaşımlar, geçmişi ziyaretçi için erişilebilir kılmanın bir yolu olarak kullanılmaktadır. Bu bağlamda müzenin ötesinde bir sahneye dönüşen Yaşayan Müze, ziyaretçisini seyirci olmaktan çıkarır. Ziyaretçi, sergilenen gösterinin bir parçası haline gelir. Amaç, müzenin iletmek istediği düşünceleri etkili ve unutulmaz kılmaktır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor