Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Otelleri

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu otelleri, en uygun Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Otelleri

Life Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Tesis Antalyanın popüler ve tarihi bir yeri olan kalekapısının karşısında yer almaktadır. Alış veriş ve eğlence merkezlerinin bulunduğu yerde olmasına rağmen sessiz bir konumdadır. Otelimiz haziran ayında açılmış ve tümüyle yeni yapılmıştır.

Karyatit Hotel Kaleiçi

Kaleiçi / Muratpasa / Antalya
Bu huzurlu ve konforlu sehir oteli 2016 yilinda yenilenmis olup güzel bir bahçenin içinde kuruludur. 3 katli otelde 3'ü engelli erisimine uygun olmak üzere toplam 30 oda bulunmaktadir.

Role Street Hostel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Birbirinden farklı olarak hazırlanmış 8 oda ile misafirlerini ağırlayan tesisin tüm odalarında klima, gardrop ve kablosuz internet erişimi mevcut.

Lavin Suites Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Antalya şehrinde bulunan Lavin Suites Hotel Antalya otelinde rahat kalmanız için minibarlı, klimalı, oturma alanıylı, düz ekran televizyonlu, ses geçirmez pencereli 12 odalar vardır. Bir duş, fön, ücretsiz tuvaletler olan özel banyoları vardır.

Held Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
ntalya’nın en eski yerleşimi olan Kaleiçi’inde Kılıçarslan Mahallesinin Muhtarı’nın sahibi olduğu, tamamiyle aile işletmesi olan ve yaklaşık 200 senelik tarihi binayı restore ederek hizmete sunduğumuz otelimizde siz misafirlerimizi ev konforunda ağırla

Ak Asya Hotel

Muratpaşa / Antalya
Şehrin kalbinde siz varsınız... Antalya’nın kalbinde, tabiat harikası falezlerin üzerinde, göz alıcı manzarasıyla benzersiz bir şehir oteli...

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Hakkında

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu Otelleri Antalya Belediye Tiyatrosu, antik tiyatroların gölgesinde yerleşik tiyatroya özlem duyulan bir dönemde, Antalya Altın Portakal Festivali'nin de zorlamasıyla ortaya çıkmış amatör bir sanat etkinliğiyle başlamıştır. 1979 yılında kurulan tiyatroda çeşitli oyunlar sahnelenmektedir. Tiyatro programına www.abt.gov.tr siteisnden ulaşabilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır