Antalya Atatürk Evi Müzesi Otelleri

Antalya Atatürk Evi Müzesi otelleri, en uygun Antalya Atatürk Evi Müzesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Antalya Atatürk Evi Müzesi Otelleri

Genel Bilgi

Antalya Atatürk Evi ve Müzesi, Antalya Muratpaşa ilçesinde Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Mustafa Kemal Atatürk'ün 6-11 Mart 1930 tarihleri arasındaki Antalya ziyaretinde kaldığı ve sonradan müzeye dönüştürülen iki katlı evidir. Dikdörtgen planlı, iki katlı, iki cepheli, üzeri kiremit örtülü kırma çatılı, taş-tuğla duvarlı olan bina 1986 yılından be

Ak Asya Hotel

Muratpaşa / Antalya
Şehrin kalbinde siz varsınız... Antalya’nın kalbinde, tabiat harikası falezlerin üzerinde, göz alıcı manzarasıyla benzersiz bir şehir oteli...

Life Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Tesis Antalyanın popüler ve tarihi bir yeri olan kalekapısının karşısında yer almaktadır. Alış veriş ve eğlence merkezlerinin bulunduğu yerde olmasına rağmen sessiz bir konumdadır. Otelimiz haziran ayında açılmış ve tümüyle yeni yapılmıştır.

Eliz Butik Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Antalya’nın kalbindeki Eliz Hotel, bahçesi ve terası ile hizmetinizdedir. Konuklar, tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirler. Tesiste özel park yeri de bulunur. Tüm odalar düz ekran uydu TV, klima ve minibar ile donatılmıştır.

Lavin Suites Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Antalya şehrinde bulunan Lavin Suites Hotel Antalya otelinde rahat kalmanız için minibarlı, klimalı, oturma alanıylı, düz ekran televizyonlu, ses geçirmez pencereli 12 odalar vardır. Bir duş, fön, ücretsiz tuvaletler olan özel banyoları vardır.

Avaoglu Dream Time Hotel

Kaleiçi / Muratpaşa / Antalya
Antalya ‘nın kalbinde olduğunuzu size konumu ile anımsatacak ve şehrin her noktasına kolaylıkla erişebileceksiniz.

Karyatit Hotel Kaleiçi

Kaleiçi / Muratpasa / Antalya
Bu huzurlu ve konforlu sehir oteli 2016 yilinda yenilenmis olup güzel bir bahçenin içinde kuruludur. 3 katli otelde 3'ü engelli erisimine uygun olmak üzere toplam 30 oda bulunmaktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Antalya Atatürk Evi Müzesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Antalya Atatürk Evi Müzesi Hakkında

Antalya Atatürk Evi Müzesi Otelleri Antalya Atatürk Evi ve Müzesi, Antalya Muratpaşa ilçesinde Atatürk Caddesi üzerinde bulunan Mustafa Kemal Atatürk'ün 6-11 Mart 1930 tarihleri arasındaki Antalya ziyaretinde kaldığı ve sonradan müzeye dönüştürülen iki katlı evidir. Dikdörtgen planlı, iki katlı, iki cepheli, üzeri kiremit örtülü kırma çatılı, taş-tuğla duvarlı olan bina 1986 yılından beri Atatürk Evi ve Müzesi olarak hizmet vermektedir. onarılmış, Atatürk Müzesi olarak 1986 yılında ziyarete açılmıştır. Müze Pazartesi günleri kapalıdır. Atatürk Evi Müzesi' nde  giriş ücretisizdir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır