Ankara Çağdaş Sanat Tiyatrosu Otelleri

Ankara Çağdaş Sanat Tiyatrosu otelleri, en uygun Ankara Çağdaş Sanat Tiyatrosu otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Ankara Çağdaş Sanat Tiyatrosu Otelleri

Genel Bilgi

1985 yılından bu yana Ankara'da yerleşik diğer illerde turne tiyatrosu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Büyük Oyun, gençlik oyunları, çocuk oyunları, sine tiyatro, black light tiyatro, deneysel tiyatro, karton çizgi tiyatrosu, korku tiyatrosu, sinema ve TV prodüksiyon çalışmaları, animasyon gösterileri, sanatsal atölye çalışmaları, kültürel yayınl

Destino Park Hotel

Maltepe / Çankaya / Ankara
Ankara'da ulaşım araçlarına yürüme mesafesinde yer alan Destino Park Otel, konuklarına yılın dört mevsimi konforlu konaklama birimlerinde hizmet vermektedir.

Hotel 2017

Çankaya / Ankara
2017 HOTEL sizlere modern otelcilik anlayışı ile kaliteli, rahat ve konforlu odalar sunuyor. Otelimiz, hepsi aynı özenle ve kalite ile döşenmiş tek, çift ve üç kişilik toplam 48 odadan oluşmaktadır.

Beyza Otelcilik

Kizilay / Çankaya / Ankara
Beyza Otelcilik yalnızca bayan konaklamasına uygun otelimiz Çankaya İlçe Emn Md. karşısındadır. Kızılay'a 6-7 dk yürüme mesafesindedir. Batı Kent Metro ve Aşti Metrosuna yürüme mesafesindedir.

Kahya Otel

Kizilay / Çankaya / Ankara
İş seyahatinde olan misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik olarak sunulan ileri teknoloji olanakların ve benzersiz lezzet dünyasının keyfini çıkararak, Ankara’nın merkezi noktasında bulunan bu ayrıcalıklı oteli keşfedin.

İsmira Otel Ankara

Kizilay / Çankaya / Ankara
İsmira Hotel Ankara, hareketli Kızılay bölgesinde hizmet vermektedir, Tesis, misafirlerine bir bahçe ve teras sunmaktadır. Tesisin genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi mevcuttur. Ayrıca otelin bünyesinde ücretsiz otopark vardır.

Business Park Otel

Kizilay / Çankaya / Ankara
Zarif detayları incelikle düşünülüp tasarlanmış ve evinizdeki konfora uygun olarak geliştirilmiş olan geniş ve ferah konuk odalarıyla misafirlerine benzersiz kullanım kolaylığı sağlıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Ankara Çağdaş Sanat Tiyatrosu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Ankara Çağdaş Sanat Tiyatrosu Hakkında

Ankara Çağdaş Sanat Tiyatrosu Otelleri 1985 yılından bu yana Ankara'da yerleşik diğer illerde turne tiyatrosu olarak çalışmalarını sürdürmektedir. Büyük Oyun, gençlik oyunları, çocuk oyunları, sine tiyatro, black light tiyatro, deneysel tiyatro, karton çizgi tiyatrosu, korku tiyatrosu, sinema ve TV prodüksiyon çalışmaları, animasyon gösterileri, sanatsal atölye çalışmaları, kültürel yayınlarıyla kültür sanat etkinliklerini yürütmektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır