Yardım

Amerikan Hastanesi Otelleri

Amerikan Hastanesi otelleri, en uygun Amerikan Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Loading...
Sırala

Mr Beyaz Butik Otel

Çok İyi
8.5
Şişli, İstanbul
Mr Beyaz Butik Otel, 28 adet sigara içilmeyen odasıyla ve zengin kahvaltı çeşitleriyle Osmanbey’in kalbinde yer alıyor.
Çok İyi
8.5

Gallery Residence

Müthiş
9.2
Nisantasi, Sisli, Istanbul
Tamamen suitlerden olusan modern bir konaklama sunan bu sik müessese Istanbul'un en sosyetik bölgelerinden birinin kalbinde bulunmaktadir ve zengin imkanlarla donatilmistir.
Müthiş
9.2

Amerikan Hastanesi

Tıbbi Birimler Acil Servis Ağız ve Diş Sağlığı Ağrı Ünitesi Alerji - İmmünoloji Ameliyathane Anestezi ve Reanimasyon Beslenme ve Diyet Check-Up Çocuk Cerrahisi Dahiliye (İç Hastalıkları) Dermatoloji (Deri Hastalıkları) Dil ve Konuşma Bozuklukları Endokrinoloji, Diyabet ve Metabolizma Hastalı... Enfeksiyon Hastalıkları Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Gastroenteroloji ve Hepatoloji Genel Cerrahi Genel Yoğun Bakım Göğüs Cerrahisi Göğüs Hastalıkları Hematoloji Kadın Hastalıkları ve Doğum Kalp ve Damar Cerrahisi Kardiyoloji Kat Hekimlerimiz Klinik Laboratuvar Koroner Yoğun Bakım Kulak Burun Boğaz, Baş ve Boyun Cerrahisi Medikal Onkoloji Nefroloji Nöroloji Nöroşirürji (Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahi... Nükleer Tıp ve Moleküler Görüntüleme Odyoloji Oftalmoloji (Göz Hastalıkları) Ortopedi ve Travmatoloji Patoloji Pediatri (Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları) Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Psikiyatri Psikoloji Radyasyon Onkolojisi Radyoloji Romatoloji Uyku Bozuklukları Ünitesi Üreme Sağlığı Ünitesi (IVF) Üroloji Vasküler Cerrahi (Damar Cerrahisi) Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor