Altın Koza Üniversitesi (İpek Üniversitesi) Otelleri

Bu yerdeki 12 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Altın Koza Üniversitesi (İpek Üniversitesi) Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Altın Koza Üniversitesi, 03. 03. 2011 tarih ve 27863 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 17. 02. 2011 tarih ve 6114 sayılı kanunla kurulmuştur. Ankara’ da Koza İpek Eğitim Sağlık Hizmet Yardım Vakfı tarafından, Altın Koza Üniversitesi adıyla kurulan üniversitede; * İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi * İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi * Sanat

Ankara Atli Otel

Merkez / Çankaya / Ankara /
Ankara'da yer alan Ankara Atlı Hotel'de kapalı yüzme havuzu ve spa ile sağlıklı yaşam merkezi bulunmaktadır. Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Ses yalıtımlı odalarda düz ekran kablo TV, ütü imkanı, çalışma masası, minibar ve telefon mevcuttur.

Vivaldi Ce Gold Hotel

Merkez / Çankaya / Ankara /
Ankara'nın elit semti Çankaya'da yeni açılan VIVALDI CE GOLD HOTEL şık binası ve kusursuz donanımıyla misafirlerine hizmet vermektedir.

Park Inn By Radisson Ankara Çankaya

Merkez / Çankaya / Ankara /
Park Inn by Radisson Ankara Çankaya'nin konforlu ve sik konaklama birimlerinde merkezi klima sistemi ve sehir manzarasi vardir. Tüm odalarda mini bar ve düz ekran uydu yayinina sahip televizyon vardir.

Hotel Monec

Merkez / Çankaya / Ankara /
Hotel Monec'teki her oda geniş alan, tarz ve bir dizi modern olanağa sahiptir. Lüks ve modern banyolardan geniş çalışma ve yaşam alanına kadar her detay düşünülmüştür.

Tryp by Wyndham Ankara

Çankaya / Ankara /
Dİkkat; 31 Mayıs 2019, 03 Haziran 2019, 04 Haziran 2019 ve 05 Haziran 2019 tarihlerinde Mermaid Spa Merkezimiz (Sauna, Türk Hamamı, Masaj) misafirlerimize tadilat nedeni ile hizmet veremeyecektir.

Cassiel Hotel

Merkez / Çankaya / Ankara /
Hotel Cassiel Konforlu ve lüks dizayn edilmiş ses yalıtımlı odalarında düz ekran uydu TV ,minibar güvenlik kasaları özel banyosunda ücretsiz bornoz, kurutma makinası,terlikler ve banyo malzemeleri sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Altın Koza Üniversitesi (İpek Üniversitesi) Hakkında

Altın Koza Üniversitesi, 03. 03. 2011 tarih ve 27863 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan 17. 02. 2011 tarih ve 6114 sayılı kanunla kurulmuştur. Ankara’ da Koza İpek Eğitim Sağlık Hizmet Yardım Vakfı tarafından, Altın Koza Üniversitesi adıyla kurulan üniversitede; * İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi * İşletme ve Yönetim Bilimleri Fakültesi * Sanat ve Tasarım Fakültesi * Sinema Sanatları Fakültesi * Siyasal Bilgiler Fakültesi * Sosyal Bilimler Enstitüsü yer almaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır