Alsancak Pansiyonları

Alsancak Pansiyonları için ön ödemesiz rezervasyon, taksit seçenekleri ve ucuz pansiyon fiyatları Otelz.com'da. Hemen rezervasyon yapın, pansiyonda ödeyin!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Alsancak Pansiyonları

İzmir

Ege Bölgesi

Konak

İzmir

Genel Bilgi

Alsancak Pansiyonları için ön ödemesiz rezervasyon, taksit seçenekleri ve ucuz pansiyon fiyatları Otelz.com'da. Hemen rezervasyon yapın, pansiyonda ödeyin!

Siesta Hotel Izmir

Alsancak / Konak / Izmir /
Siesta Otel, Izmir'in Konak semtinde, Izmir Saat Kulesi'ne 2 km ve Kadifekale'ye 1,4 km mesafede yer almaktadir. Odalar TV ile donatilmistir. Odada su isiticisi bulunmaktadir. Odalarin özel banyosunda küvet ya da dus vardir.
7.2

Deniz Pansiyon

Alsancak / Konak / İzmir /
İzmir Merkezde Alsancakdayız, her yere yere yakınız.Uygun fiyatlarla konuklarımızı düşünmekteyiz.Odalarımızı özenle temizleyip konuklarımızın güvenle konaklamalarını sağlıyoruz.
5.7

Kampanya Yapan Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Alsancak deniz manzaralı sokakları, enerjisi yüksek gece hayatı ve birbirinden özel durak noktaları ile Türkiye’nin benzersiz destinasyonlarından biridir. İzmir'in en merkezi noktalarından biri olan Alsancak’ta, hareketli ve oldukça renkli bir şehir hayatını deneyimlerken, yörenin kültürünü yakından tanıma şansı yakalayabilirsiniz. İster şehri doyasıya gezmek için isterseniz de iş amaçlı yaptığınız seyahatlerinizde, Alsancak pansiyonları en cazip fiyatlar ile misafirlerine kapılarını açar. En uygun fiyatlı pansiyonları kolayca bulabileceğiniz Otelz.com ile rezervasyonunuzu kısa sürede yaptırıp, ödemeyi otelde yapabilirsiniz. 

Alsancak Pansiyon Fiyatları

Minimum bütçe ile yapabileceğiniz en doğru konaklama şekli olan pansiyonlar, her cebe uyacak çeşitli alternatifler sunar. Alsancak pansiyon fiyatları avantajlı konumlarına kıyasla son derece makul kalmaktadırlar. Kaldığınız süre boyunca kendinizi evinizdeki kadar güvende hissedeceğiniz odalarda, günübirlik ya da uzun süreli kalabilirsiniz. Konaklama için ayırdığınız bütçeden artan miktar ile de şehirde yapabileceğiniz birçok keyifli etkinlik bulacaksınız. 

Alsancak Merkez Pansiyonları

Alsancak’ın en merkezi noktasında bulunan pansiyonlar, şehirdeki işlerinizi kolay bir şekilde halletmenize olanak tanımaktadır. Siz de Alsancak merkez pansiyonlarında konaklayarak yerel mekanları ziyaret edebilir, hareketli Alsancak Kordon’da vakit geçirebilirsiniz.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır