Alaplı Otelleri

Alaplı için en iyi fiyat garantisi ile yerinizi şimdi ayırın, ödemesini sonra yapın. Oda fiyatlarını ve resimlerini inceleyin. Otel yorumlarını okuyun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Alaplı Otelleri

Genel Bilgi

Alaplı Zonguldak il merkezine 58 km uzaklıkta bulunan küçük bir ilçedir. Coğrafi konum olarak dağlık ve engebeli olan arazi iç kısımları gittikçe yükselir. Karadeniz kıyılarında ilk yüksek kıyılara burada rastlanır.Alaplı-Ereğli arası hemen hemen kesintisiz tepelerden oluşur. Çevredeki dağlar Ereğliye doğru birbirinden ayrılarak tepecikler ve tepe di

Grand Ahos Hotel & Spa

Merkez / Ereğli / Zonguldak
Deniz kıyısında yer alan Grand Ahos Hotel, Ereğli şehir merkezine sadece 5,8 km uzaklıktadır. Sauna, Türk hamamı ve fitness merkezi içeren spa merkezi sunmaktadır. Grand Ahos Hotel&Spa'nın aydınlık odaları halı kaplı zeminlere sahiptir.

Keleşler Park Otel

Merkez / Ereğli / Zonguldak
Keleşler Park Otel, misafirlerine ev konforu yaşatırken,aynı zamanda iş hayatı için gerekli olan teknolojik tüm çalışma imkanları ile donatılmıştır. Odalarımızda misafirlerimizin memnuniyetinin en üst seviyede olması için tüm detaylar düşünülmüştür.

Hotel Grand Ereğli

Merkez / Ereğli / Zonguldak
Teras katımızdaki deniz manzaralı restaurantımızda, özenle hazırlanmış kaliteli,bol çeşitli açık büfe kahvaltımız ile güne zinde başlayın.

Azim Otel

Ereğli / Zonguldak
Tarihi bir şehrin kalbinin attığı yerde konumlanmış, 17 odası ve dört yıldızlı otel kalitesiyle, konforlu ve samimi bir ortamda kaliteli ve daha büyüklerin servisini sunan bir otel.

Dedeman Zonguldak

Merkez / Zonguldak
Doğal ve tarihi güzellikleriyle kongre, doğa ve kültür turizmi için çekim merkezi olan Zonguldak’ın ilk 5 yıldızlı oteli olma özelliğini taşıyan Dedeman Zonguldak, şehre modern ve lüks bir yaşam alanı getirmiştir.

Onka Konaklama

Merkez / Zonguldak
Onka Otel, odalarına giriş, saat 14:00'ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12:00'dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlıdır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Alaplı Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Alaplı Hakkında

Alaplı Otelleri Alaplı Zonguldak il merkezine 58 km uzaklıkta bulunan küçük bir ilçedir. Coğrafi konum olarak dağlık ve engebeli olan arazi iç kısımları gittikçe yükselir. Karadeniz kıyılarında ilk yüksek kıyılara burada rastlanır.Alaplı-Ereğli arası hemen hemen kesintisiz tepelerden oluşur. Çevredeki dağlar Ereğliye doğru birbirinden ayrılarak tepecikler ve tepe dizinlerini oluşturmaktadır. İlçede Balıkçılık ve Fındık üretimi yapılmata olup, iplik ve fındık fabrikaları mevcuttur.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır