Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Otelleri

Bu yerdeki 98 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 02.02.2009 yılında Alanya Devlet Hastanesi Semt Polikliniği binasının 2. katında 10 üniteli olarak hizmete başlamıştır. Alanya Devlet Hastanesinden görevlendirilen 8 diş hekimi ile açılan merkez, kapasitesinin zaman içerisinde yetersiz kalmasından dolayı semt polikliniği kapatılarak, 2011 yılında Alanya Ağız ve Diş S

Best Life Apart Otel

Alanya / Antalya /
Apart Hotel Best Life'ın tüm konaklama birimlerinde klima ve uydu TV mevcuttur. Her birinde ayrıca duş, saç kurutma makinesi, terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri olan özel bir banyo vardır.

Kleopatra Fatih Hotel

Merkez / Alanya / Antalya /
ünyaca ünlü Kleaopatra Plajı’na 80 m, Alanya Kalesi, Damlataş Mağarası ve Alanya’nın merkezine 1,5 km uzaklığında bulunan Kleopatra Fatih, hem turistik yerleri gezip görme hem de eğlence ve alışveriş merkezlerine günün her saatinde 5 dakikada bir kalka

Yeniacun Apart Otel

Alanya / Antalya /
Yeniacun Apart ailesi olarak sizleri en iyi şekilde misafir etmek isteriz. Otelimiz 1992 yılı'nda yapılmış olup 2012 yılında revize edilerek tekrar yeni yüzüyle sizlerin hizmetine açılmıştır. Toplam 35 apart oda'dan oluşmaktadır.

Kleopatra Tuna Apart

Alanya / Antalya /
Alanya'daki Kleopatra Plajı'na yalnızca 500 metre uzaklıkta yer alan bu otel, mevsimlik bir açık yüzme havuzu ve özel balkonlar içeren, klimalı stüdyolar sunmaktadır. Tesisin ortak kullanıma açık alanlarında ücretsiz Wi-Fi mevcuttur.

Kleopatra Balik Hotel

Alanya / Antalya /
Doğal güzellikleri ve masmavi berrak denizi ile cennet kösesi Alanya'da konumlanan Kleopatra Balik Hotel; eğlence ve alışveriş merkezlerine yakin konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Alanya Ağız Ve Diş Sağlığı Merkezi Hakkında

Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi 02.02.2009 yılında Alanya Devlet Hastanesi Semt Polikliniği binasının 2. katında 10 üniteli olarak hizmete başlamıştır. Alanya Devlet Hastanesinden görevlendirilen 8 diş hekimi ile açılan merkez, kapasitesinin zaman içerisinde yetersiz kalmasından dolayı semt polikliniği kapatılarak, 2011 yılında Alanya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi olarak faaliyete geçmiştir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır