Alanya Adalet Sarayı Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Alanya Adalet Sarayı Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Adliye, zemin kat dahil 5 katlı olup 3 bodrum katı bulunmaktadır. Zemin katta; İlk Derece Mahkemesi Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanlığı, Ağır Ceza Mahkemeleri Duruşma Salonu, Cumhuriyet Savcıları Makam odaları, 2. Ağır Ceza Mahkemesi Üyeleri 1. Ağır Ceza Mahkemesi Kalemi ile Baro odası ve CMUK bürosu, birinci katta; Cumhuriyet Başsavcılık makam oda

Rosella Apart & Hotel

Merkez / Alanya / Antalya /
Rosella Hotel 6 kattan oluşan 2 bloktan oluşmaktadır ve her blokta asansör mevcuttur. Otelimizda toplam 110 oda bulunmaktadır. odalarımız 52 adet standart çift kişilik oda, 5 adet studio oda, 58 adet 1+1 apart oda ve 5 adet 2+1 apart oda bulunmaktadır.

Erkaptan Apart Otel

Merkez / Alanya / Antalya /
Ailece keyifli vakit geçirebileceğiniz tesiste siz tatilin tadını havuz başında çıkarırken, çocuklarınız da kendileri için düzenlenen çocuk oyun parkında eğlenebilir ya da çocuk havuzunda hoşça vakit geçirebilir.

Pera Hotel

Merkez / Alanya / Antalya /
Misafirlerimizin konforlu bir ortamda güleryüzlü ve hijyenik hizmetimizle, keyifli bir tatil geçirmeleri, kalite anlayışımızdır.

Şifalar Apart Hotel

Merkez / Alanya / Antalya /
Şifalar Apart Hotel, Antalya?nın tatil merkezi Alanya' da yer alıyor. Resepsiyonun 24 saat hizmet verdiği tesiste, açık yüzme havuzu sıcak yaz günlerinde misafirlere serinleme imkanı veriyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Alanya Adalet Sarayı Hakkında

Adliye, zemin kat dahil 5 katlı olup 3 bodrum katı bulunmaktadır. Zemin katta; İlk Derece Mahkemesi Adli Yargı Adalet Komisyonu Başkanlığı, Ağır Ceza Mahkemeleri Duruşma Salonu, Cumhuriyet Savcıları Makam odaları, 2. Ağır Ceza Mahkemesi Üyeleri 1. Ağır Ceza Mahkemesi Kalemi ile Baro odası ve CMUK bürosu, birinci katta; Cumhuriyet Başsavcılık makam odası, Cumhuriyet Savcılarına ait makam odaları ve Savcılık Kalemleri, ikinci katta; Hakimlere ait makam odaları, mahkeme kalemleri, duruşma salonları, üçüncü katta; Hakim makam odaları, mahkeme kalemleri, duruşma salonları, dördüncü katta; Hakim makam odaları, mahkeme kalemleri, duruşma salonları, birinci bodrum katta; Cumhuriyet Savcılarına ait makam odaları, 1. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı ve Üyelerine ait odalar, Komisyon Müdürlüğü, İdari İşler Müdürlüğü, Bilgi İşlem Şefliği, ikinci bodrum katta; Adli sicil bürosu, İcra Müdürlükleri, yemekhane, arşiv ve emanet deposu bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır