Yardım

Loading...
Sırala

Beetle House Coffee Hotel

Müthiş
9.5
Konyaaltı, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Beetle House Coffee Hotel tüm odalarımız Ocak 2021 tarihinde yenilenmiştir. Tesisimiz 27 Ocak 2021 itibariyle kapılarını tekrar hizmete açmaya başlamıştır.
Müthiş
9.5

Anelli Hotel

Çok iyi
8.3
Kepez, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Anelli Hotel, 3 yıldızlı olup toplam 70 odalı bir tesistir.
Çok iyi
8.3

Akça Apart Otel

İyi
7.4
Kepez, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Kredi Kartı Gerekmiyor
2009 yılında bir aile işletmesi olarak hizmet vermeye başlayan Akça Apart Otel, ev sıcaklığındaki odaları ve güler yüzlü personelleri ile misafirlerine keyifli bir tatil vadediyor.
İyi
7.4

Pamfilya Apart & Hotel

Kültür, Kepez
Kredi Kartı Gerekmiyor
Pamfilya Apart & Hotel 7 odalı butik bir işletmedir.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi, 1973 yılında Ankara Üniversitesi’ne bağlı Antalya Tıp Fakültesi olarak kurulmuş ve 1977 yılına kadar eğitimini Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi içinde sürdürmüştür. 1977 yılından itibaren temel tıp eğitimini Antalya’da Topçular’daki geçici tıp fakültesi binasında vermeye başlamıştır. 1981 yılında Antalya Kepez yöresindeki Göğüs Hastalıkları Hastanesi’nde klinik bilimler eğitimine başlanmıştır. 1981 yılında Akdeniz Üniversitesi' nin kuruluşu ile adı Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi olarak değiştirilmiştir. 1988 yılından itibaren poliklinik hizmetleri, Üniversitemizin merkez kampüsündeki binalarda verilmeye başlamıştır. 2001 yılında hizmete açılan C blok ile beraber yatak kapasitesi 650’ye ulaşmıştır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor