Yardım

Loading...
Sırala

Der Inn Hotel Konyaaltı

Çok iyi
8.9
Konyaaltı, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Tatil anlayışını bir adım öteye taşıyarak keyifli deneyimlere çevirdik, Antalya’nın ünlü Konyaaltı Sahili’ne 150 m. mesafede olup, şehri ve denizi birlikte yaşayabileceğiniz oda konforu, gastronomi alternatifleri ve tasarımı ile sizi büyüleyecek..
Çok iyi
8.9

Beetle House Coffee Hotel

Müthiş
9.5
Konyaaltı, Antalya
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Kredi Kartı Gerekmiyor
Beetle House Coffee Hotel tüm odalarımız Ocak 2021 tarihinde yenilenmiştir. Tesisimiz 27 Ocak 2021 itibariyle kapılarını tekrar hizmete açmaya başlamıştır.
Müthiş
9.5

Akdeniz Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi; Antalya, Burdur ve Isparta illerindeki yüksek öğretim kurumlarını kapsayacak şekilde, 20 Temmuz 1982 tarihinde kurulmuş olan bir devlet üniversitesi dir. Üniversitede 18 fakülte, 6 yüksekokul, 13 meslek yüksekokulu, 7 enstitü bulunmaktadır. Eğitim dili Türkçe' dir. Üniversitede, öğrencilerin ilgi alanlarına yönelik kendilerini geliştirebilmeleri için, Fotoğraf Kulübü, Türk Sanat Müziği Kulübü, Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, Avrasya Araştırmaları Topluluğu, Sualtı Sporları Kulübü, Bilgisayar Kulübü, Girişimcilik ve Kariyer Kulübü, Astronomi Kulübü vb. 49 farklı topluluk ve klüp yer almaktadır. Akdeniz Üniversitesi'nde akademik yıl, Güz ve Bahar dönemi olarak iki döneme ayrılmıştır. Güz dönemi Eylül-Ocak, Bahar dönemi Şubat-Haziran aylarını kapsamaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor