Yardım

Akdeniz Üniversitesi Otelleri

En uygun Akdeniz Üniversitesi otel fiyatlarını bulun.

Loading...
Sırala

Der Inn Hotel Konyaaltı

İyi
7.8
Konyaaltı Merkez, Konyaaltı
Tatil anlayışını bir adım öteye taşıyarak keyifli deneyimlere çevirdik, Antalya’nın ünlü Konyaaltı Sahili’ne 150 m. mesafede olup, şehri ve denizi birlikte yaşayabileceğiniz oda konforu, gastronomi alternatifleri ve tasarımı ile sizi büyüleyecek..
İyi
7.8

Beetle House Coffee Hotel

Çok iyi
8.3
Konyaaltı, Antalya
Beetle House Coffee Hotel tüm odalarımız Ocak 2021 tarihinde yenilenmiştir. Tesisimiz 27 Ocak 2021 itibariyle kapılarını tekrar hizmete açmaya başlamıştır.
Çok iyi
8.3

Akdeniz Üniversitesi

Akdeniz Üniversitesi; Antalya, Burdur ve Isparta illerindeki yüksek öğretim kurumlarını kapsayacak şekilde, 20 Temmuz 1982 tarihinde kurulmuş olan bir devlet üniversitesi dir. Üniversitede 18 fakülte, 6 yüksekokul, 13 meslek yüksekokulu, 7 enstitü bulunmaktadır. Eğitim dili Türkçe' dir. Üniversitede, öğrencilerin ilgi alanlarına yönelik kendilerini geliştirebilmeleri için, Fotoğraf Kulübü, Türk Sanat Müziği Kulübü, Akdeniz Üniversitesi Tiyatro Topluluğu, Avrasya Araştırmaları Topluluğu, Sualtı Sporları Kulübü, Bilgisayar Kulübü, Girişimcilik ve Kariyer Kulübü, Astronomi Kulübü vb. 49 farklı topluluk ve klüp yer almaktadır. Akdeniz Üniversitesi'nde akademik yıl, Güz ve Bahar dönemi olarak iki döneme ayrılmıştır. Güz dönemi Eylül-Ocak, Bahar dönemi Şubat-Haziran aylarını kapsamaktadır.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor