Adramytteion Antik Kent Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Adramytteion Antik Kent Otelleri

Genel Bilgi

Adramytteion, doğusunda antik Madra Dağları, kuzeyinde de İda (Kaz Dağları) ile çevrili, Havran (Euenos) ile Karıncaçay (Olloios) arasında bulunan, körfez kıyısında kurulu antik kent. Tarih boyunca denizden kentte yapılan saldırılar sonucunda kent iç kesimlere taşinmıştır. Adramytteion ismi ise zamanla "Edremit" 'e dönüşmüş ve terk edilen kıyıdaki ant

Yazduf Aile Evleri

Altınoluk / Balikesir
Yazduf Aile Tatil Evleri; yeni binası, lüks eşyalarıyla ve tam donanımlı mutfak ile bölgedeki en iyi konuk evidir.

Akçay Mas Butik Otel

Akçay / Edremit / Balikesir
4 oda tipinden oluşan, tümü televizyon ve klimalı toplam 14 oda kapasiteli otelimiz ile hem sahile hem de merkeze en yakın noktalardan birinde hizmet vermekteyiz.

Bonita Hotel

Akçay / Edremit / Balikesir
Otelimiz Haziran 2018 itibariyle kapılarını açmıştır.

Çimen Butik Otel

Akçay / Edremit / Balikesir
Çimen Otel'in tüm konaklama birimlerinde; özel bir balkon, klima, uydu TV, şifreli çelik kasa ve direkt telefon yer almaktadır. Odalarda bulunan özel banyolar; radyolu ve masajlı duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Kutlugün Sahil Otel

Edremit / Balikesir
Otel Kutlugün Sahil'in odalarında deniz manzaralı balkon bulunmaktadır. Her odada parke zeminler, minibar, klima ve düz ekran uydu TV vardır. Özel banyolar duş, saç kurutma makinesi ve ücretsiz banyo malzemeleri ile donatılmıştır.

Gümüşhan Butik Otel

Akçay / Edremit / Balikesir
Gümüşhan butik otel, Egenin oksijen deposu Edremit Körfezi'nde yeşil ve mavinin birleştiğiKaz Dağları'nın eteklerinde bulunan Akçay'da denize 50 m mesafede sıcak ve güleryüzlü kadrosuyla siz konuklarımızın hizmetindedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Adramytteion Antik Kent Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Adramytteion Antik Kent Hakkında

Adramytteion Antik Kent Otelleri Adramytteion, doğusunda antik Madra Dağları, kuzeyinde de İda (Kaz Dağları) ile çevrili, Havran (Euenos) ile Karıncaçay (Olloios) arasında bulunan, körfez kıyısında kurulu antik kent. Tarih boyunca denizden kentte yapılan saldırılar sonucunda kent iç kesimlere taşinmıştır. Adramytteion ismi ise zamanla "Edremit" 'e dönüşmüş ve terk edilen kıyıdaki antik kent yerine iç kısımlara kurulan komşu ilçeye adını vermiştir.Adramytteion Burhaniye ilçesinin 2 km. batısındaki Karataş mevkiinde, Öven Tepe’de geniş bir alana yayılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır