Adramytteion Antik Kent Otelleri

Bu yerdeki 9 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Adramytteion Antik Kent Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Adramytteion, doğusunda antik Madra Dağları, kuzeyinde de İda (Kaz Dağları) ile çevrili, Havran (Euenos) ile Karıncaçay (Olloios) arasında bulunan, körfez kıyısında kurulu antik kent. Tarih boyunca denizden kentte yapılan saldırılar sonucunda kent iç kesimlere taşinmıştır. Adramytteion ismi ise zamanla "Edremit" 'e dönüşmüş ve terk edilen kıyıdaki ant

Yazduf Aile Evleri

Altınoluk / Balikesir /
Yazduf Aile Evleri; yeni binası, lüks eşyalarıyla ve tam donanımlı mutfak ile bölgedeki en iyi konuk evidir. Konuk evlerimizde; TV, beyaz eşya, mobilyalar ve mutfak malzemeleri vardır. Konuk evlerimiz 1+1'dir.

Otel Ege

Akçay / Edremit / Balikesir /

Edbel Otel ve Apart

Akçay / Edremit / Balikesir /

Akçay Mas Butik Otel

Akçay / Edremit / Balikesir /
4 oda tipinden oluşan, tümü televizyon ve klimalı toplam 14 oda kapasiteli otelimiz ile hem sahile hem de merkeze en yakın noktalardan birinde hizmet vermekteyiz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Adramytteion Antik Kent Hakkında

Adramytteion, doğusunda antik Madra Dağları, kuzeyinde de İda (Kaz Dağları) ile çevrili, Havran (Euenos) ile Karıncaçay (Olloios) arasında bulunan, körfez kıyısında kurulu antik kent. Tarih boyunca denizden kentte yapılan saldırılar sonucunda kent iç kesimlere taşinmıştır. Adramytteion ismi ise zamanla "Edremit" 'e dönüşmüş ve terk edilen kıyıdaki antik kent yerine iç kısımlara kurulan komşu ilçeye adını vermiştir.Adramytteion Burhaniye ilçesinin 2 km. batısındaki Karataş mevkiinde, Öven Tepe’de geniş bir alana yayılmıştır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır