Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 17 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Bölgenin, özellikle 3. basamak sağlık hizmetleri talebini karşılamak üzere 1998 tarihinde hastane inşaatına başlanmıştır. Kurum, 13 Şubat 2010 tarihinde, Aytepe mevkiindeki yeni binasında hizmete başlamıştır.53.000 m2 kapalı alan sahip hastane, 640 araç kapasiteli bir otoparka sahiptir. Hastanedeki önemli birimler, Jeneratör ve Kesintisiz Güç Kyankala

Concept Suites

Merkez / Aydin
Aydın'da yer alan Concept Suites Aydın, misafirlerini modern dekorasyonlu konaklama birimlerinde ağırlamaktadır. Tesisin tamamen konukların ihtiyaçları ön planda tutularak tasarlanan odaları hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için uygundur.

Aydın Dinç Pansiyon

Merkez / Aydin
Kısmen devamlı öğrencilerden oluşan misafirlerimizle, aileler için de nezih ve güvenilir konaklama imkanı sağlamaktayız. Odalarda Wi-Fi, klima, Tv, gardrop, banyo malzemeleri bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Elit Butik Otel

Merkez / Aydin
Belirli odalarda teras veya balkon vardır. Bazı odalar klimalıdır. Tüm odalarda özel veya ortak banyo imkanı bulunmaktadır. Aydın Elit Pansiyon'un genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz.

Lord Otel

Merkez / Aydin
Aydın’ın en sevimli butik otelinde odalarımız 40m2 olup 1+1 daire konseptindedir. Siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Aydın Kent Suit

Merkez / Aydin
Aydın şehir merkezinde bulunan Aydın Kent Suite Hotel, konumu ile hem turistik hem de iş amaçlı seyahatler için avantaj sunuyor. Modern odaları ile misafirlerine konforlu bir konaklama alanı sunan tesiste kahvaltı servisi ücretli olarak yapılıyor.

Özlü Otel

Merkez / Aydin
Özlü Otel Aydinda en çok müsteri memnuniyetine sahip oteldir. Odalarda ; LCD Televizyon , yüksek hizda internet, oturma grubu , dus alani, rahat ve genis yataklar ve çay-kahve standi bulunmaktadir. Lokasyon olarak en merkezi noktadir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Otelleri Bölgenin, özellikle 3. basamak sağlık hizmetleri talebini karşılamak üzere 1998 tarihinde hastane inşaatına başlanmıştır. Kurum, 13 Şubat 2010 tarihinde, Aytepe mevkiindeki yeni binasında hizmete başlamıştır.53.000 m2 kapalı alan sahip hastane, 640 araç kapasiteli bir otoparka sahiptir. Hastanedeki önemli birimler, Jeneratör ve Kesintisiz Güç Kyankalarıyla (UPS) donatılmıştır. 455 yatak kapasitesine sahip hastanede, tümü Hepa Filtreli 14 ameliyathane bulunmaktadır. Tıp Fakültesi bünyesindeki 92 Profesör, 38 Doçent, 54 Yardımcı Doçent, 16 Yan Dal Uzmanlık Araştırma Görevlisi, 7 Uzman doktor , 185 Araştırma Görevlisi ile 361 Hemşire ve 425 personelden oluşan bir kadroyla hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır