Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Otelleri

Bu yerdeki 7 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Bölgenin, özellikle 3. basamak sağlık hizmetleri talebini karşılamak üzere 1998 tarihinde hastane inşaatına başlanmıştır. Kurum, 13 Şubat 2010 tarihinde, Aytepe mevkiindeki yeni binasında hizmete başlamıştır.53.000 m2 kapalı alan sahip hastane, 640 araç kapasiteli bir otoparka sahiptir. Hastanedeki önemli birimler, Jeneratör ve Kesintisiz Güç Kyankala

Concept Suites

Merkez / Aydin /
Aydın'da yer alan Concept Suites Aydın, misafirlerini modern dekorasyonlu konaklama birimlerinde ağırlamaktadır. Tesisin tamamen konukların ihtiyaçları ön planda tutularak tasarlanan odaları hem iş hem de seyahat amaçlı konaklamalar için uygundur.

Aydın Dinç Pansiyon

Merkez / Aydin /
Kısmen devamlı öğrencilerden oluşan misafirlerimizle, aileler için de nezih ve güvenilir konaklama imkanı sağlamaktayız. Odalarda Wi-Fi, klima, Tv, gardrop, banyo malzemeleri bulunmaktadır. Siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

Elit Butik Otel

Merkez / Aydin /
Belirli odalarda teras veya balkon vardır. Bazı odalar klimalıdır. Tüm odalarda özel veya ortak banyo imkanı bulunmaktadır. Aydın Elit Pansiyon'un genelinde ücretsiz Wi-Fi erişiminden yararlanabilirsiniz.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Adnan Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Bölgenin, özellikle 3. basamak sağlık hizmetleri talebini karşılamak üzere 1998 tarihinde hastane inşaatına başlanmıştır. Kurum, 13 Şubat 2010 tarihinde, Aytepe mevkiindeki yeni binasında hizmete başlamıştır.53.000 m2 kapalı alan sahip hastane, 640 araç kapasiteli bir otoparka sahiptir. Hastanedeki önemli birimler, Jeneratör ve Kesintisiz Güç Kyankalarıyla (UPS) donatılmıştır. 455 yatak kapasitesine sahip hastanede, tümü Hepa Filtreli 14 ameliyathane bulunmaktadır. Tıp Fakültesi bünyesindeki 92 Profesör, 38 Doçent, 54 Yardımcı Doçent, 16 Yan Dal Uzmanlık Araştırma Görevlisi, 7 Uzman doktor , 185 Araştırma Görevlisi ile 361 Hemşire ve 425 personelden oluşan bir kadroyla hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır