Adana Etnografya Müzesi Otelleri

Bu yerdeki 1 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Adana Etnografya Müzesi Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

1845 yılında yapılmış olan kilise binası restore edilerek 1983 yılında Etnografya Müzesi olarak ziyarete açılmıştır.Tek bir salondan oluşan Müzede Türkmen aşiret yaşantısından giyisiler, takılar, günlük kullanım araçları, kilimler, temsili yörük çadırı, el dokuma tezgahı, şark köşesi, silahlar ve Kur-anı Kerim ve cüzleri sergilenmektedir. Bahçesind

Hotel Mavi Sürmeli

Merkez / Seyhan / Adana /
izmet sektöründe yüksek standartlara ulaşmayı prensip edinerek, güven ve iyi görünüşe önem veren, profesyonel kadrosuyla sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılayacak düzeyde konfora, kaliteye ve sürekli düzgün işleyen bir iç yapıya ö

Ramada Hotel & Suites Adana

Merkez / Seyhan / Adana /
Modern olanaklarla donatılmış geniş ve şık odaları ile Adanada hem iş amaçlı hem turistik seyahatler için ideal olan Ramada Hotel & Suites Adana, Adana Havalimanına yakın konumuyla da konuklarına kolay ulaşım imkanı sunuyor.

Erten Otel

Merkez / Seyhan / Adana /
Konforun estetik ile buluştuğu noktada kusursuz dizaynlı lüks odalarıyla Adana Erten Otel'de standart , Corner Suit ve Suit odalar yer almaktadır.

Majestik Otel

Seyhan / Adana /
Otelimiz nezih, ferah ve konforludur. Siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz...

İnci Hotel

Merkez / Seyhan / Adana /
Bir Adana markası olan İnci Hotel, şehir merkezinde konfor ve kaliteyle döşenmiş odalarında, güneyin sıcak konuk severliğiyle misafirlerini ağırlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Adana Etnografya Müzesi Hakkında

1845 yılında yapılmış olan kilise binası restore edilerek 1983 yılında Etnografya Müzesi olarak ziyarete açılmıştır.Tek bir salondan oluşan Müzede Türkmen aşiret yaşantısından giyisiler, takılar, günlük kullanım araçları, kilimler, temsili yörük çadırı, el dokuma tezgahı, şark köşesi, silahlar ve Kur-anı Kerim ve cüzleri sergilenmektedir. Bahçesinde ise kitabeler ve 17. ve 18. yüzyıla ait mezar taşları yer almaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır