19 Eylül Stadyumu Otelleri

Bu yerdeki 21 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun 19 Eylül Stadyumu Otelleri

Genel Bilgi

19 Eylül Stadyumu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Ordu’yu 19 Eylül günü ziyaret etmesi ile bu ismini almıştır. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ülkemizin birçok ilinde stadyum kurulmasına ilişkin bakanlar kurulu kararı sonucu ilimiz Ordu’da kurulmuştur. Şehir merkezinde yer alan stadyumun, ilk önce şimdiki maraton ve kapalı tribünleri halkı ağırlam

Akamoy Boztepe Hotel

Altinordu / Ordu
Ordu şehir merkezi 3 km uzaklıkta. Ordu otogarı 7 km. Ordu Giresun havaalanı 22 km. Ordu Paşaoğlu Konağı Müzesi 1,6 km, Ordu Üniversitesi ise 5 km uzaklıktadır.

Fidangör Butik Otel

Merkez / Ordu
Şehirin Ana Cadde Üzerindeki Tek Oteli Şehirin Tam merkezinde her yere kolay ulaşım .

Sinema Hotel

Merkez / Ordu
Ordu nun merkezi bir bölgesinde yer alan Sinema Hotel, sunduğu konfor ve olanaklarla hem iş hem de turistik amaçlı konaklamalara hitap ediyor. Deniz kenarına sadece 30 m mesafede yer alan tesiste 62 oda mevcut.

Turist Otel Ordu

Merkez / Ordu
Karadeniz’in incisi mavi ve yeşilin her tonunu barındıran ve paha biçilemez bir doğa tablosu olan Ordu ilimiz kıskandıracak kadar güzel ve eşsiz olan manzarası ile birçok insanın dikkatini çekmektedir.

The Wyspy Hotel

Merkez / Ordu
Tesis genelinde ücretsiz Wi-Fi erişimi sunan The Wyspy Hotel, Ordu'da, Kurul Kalesi'ne 10 km uzaklıkta konaklama olanağı sağlamaktadır. Konuklar tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilirler. Tesis bünyesindeki özel otopark ücretsizdir.

Balıktaşı City Otel

Merkez / Ordu
Balıktaşı City sizlere daima sıcak bir karşılama ve size özgü bir servis sunuyor.Profesyonel kadromuz sizlerin ihtiyaç ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak için odaklanmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

19 Eylül Stadyumu Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

19 Eylül Stadyumu Hakkında

19 Eylül Stadyumu Otelleri 19 Eylül Stadyumu, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Ordu’yu 19 Eylül günü ziyaret etmesi ile bu ismini almıştır. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü ülkemizin birçok ilinde stadyum kurulmasına ilişkin bakanlar kurulu kararı sonucu ilimiz Ordu’da kurulmuştur. Şehir merkezinde yer alan stadyumun, ilk önce şimdiki maraton ve kapalı tribünleri halkı ağırlamaktaydı. Sonraları Kuzey Kale Arkası ve Güney Kale Arkası adı verilen iki bölüm eklendi ve stadyumun seyirci kapasitesi 15.000’e yükseltildi. Yeni düzenlemeler ve koltuk montajından sonraki stadyum seyirci kapasitesi 12.000’dir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır