Yenipazar Otelleri

En uygun Yenipazar otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yenipazar Otelleri

Genel Bilgi

Bilecik ilinin bir ilçesidir. Eski adı Kırka olan ilçe toprakları sırasıyla Hititler, Frigler, Lidyalılar, Perslerden sonra MÖ 336 yılında Büyük İskender'in eline geçmiştir. İlçe; kuzeyde ve doğuda Bolu'nun Göynük ilçesi, doğuda Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesi, batısında Gölpazarı, kuzeybatısında Sakarya'nın Taraklı ilçesi, güneyde İnhisar ve Eskişehir

Zirvem Apart Otel

Merkez / Bilecik
Güler yüzlü personellerle size en iyi hizmeti sunmak, Bilecik'deki eviniz olmak için buradayız.

Grand Hotel Başaran

Merkez / Bilecik
Grand Hotel Basaran, Bilecik'te bulunmaktadır. Konuklar otel bünyesindeki restoranın tadını çıkarabilirler. Her odada düz ekran TV bulunmaktadır. Bazı birimlerde rahatınız için bir oturma alanı bulunmaktadır. Odada bir kahve makinesi bulacaksınız.

Can Apart & Pansiyon

Osmaneli / Bilecik
Osmanelinde 1997 Yılında İlk Açılan ve Son Yenilenen Yüzüyle Bu Sene Açılan Pansiyonudur.Osmanelinde 1997 Yılında İlk Açılan ve Son Yenilenen Yüzüyle Bu Sene Açılan Pansiyonudur.

By Asım Azapoğlu Butik Otel

Osmaneli Merkez / Osmaneli / Bilecik
By Asım Azapoğlu Group temelleri 1890 yılında ipek böcekçiliği ve ipek üretimiyle hizmet sektörüne girerek atılmıştır.

Osmaneli Belediyesi Şifalı İçmeler Tesisi

Osmaneli / Bilecik
Yüzlerce yıllık geçmişi olan, şifa kaynağı suları ile ziyaretçileri eksik olmayan Osmaneli Prof. Dr. Yunus Söylet İçmeler tesisleri konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Çalı Otel

Bozöyük / Bilecik
24 Single ve 16 Double Standart Oda toplamı 40 oda 80 Yatak Kapasitesi, modern ve şık tasarımlarıyla evinizin rahatlığını hissedebileceğiniz oda konforuyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yenipazar Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Yenipazar Hakkında

Yenipazar Otelleri Bilecik ilinin bir ilçesidir. Eski adı Kırka olan ilçe toprakları sırasıyla Hititler, Frigler, Lidyalılar, Perslerden sonra MÖ 336 yılında Büyük İskender'in eline geçmiştir. İlçe; kuzeyde ve doğuda Bolu'nun Göynük ilçesi, doğuda Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesi, batısında Gölpazarı, kuzeybatısında Sakarya'nın Taraklı ilçesi, güneyde İnhisar ve Eskişehir'in Mihalgazi ilçeleriyle çevrilidir. İlçede görülmesi gereken yerler arasında; İnkaya Mağarası ve Yenipazar Kanyonu bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır