Yenipazar Otelleri

En uygun Yenipazar otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Yenipazar Otelleri

Genel Bilgi

Bilecik ilinin bir ilçesidir. Eski adı Kırka olan ilçe toprakları sırasıyla Hititler, Frigler, Lidyalılar, Perslerden sonra MÖ 336 yılında Büyük İskender'in eline geçmiştir. İlçe; kuzeyde ve doğuda Bolu'nun Göynük ilçesi, doğuda Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesi, batısında Gölpazarı, kuzeybatısında Sakarya'nın Taraklı ilçesi, güneyde İnhisar ve Eskişehir

Zirvem Apart Otel

Merkez / Bilecik
Güler yüzlü personellerle size en iyi hizmeti sunmak, Bilecik'deki eviniz olmak için buradayız.

Otel 11

Bayırköy / Merkez / Bilecik
Otel 11 2021 Temmuz ayında hizmete açılmıştır. Toplam 28 odasıyla Bilecik Merkez'de hizmet vermektedir.

Baki Apart Otel

Merkez / Bilecik
Baki Apart Otel sevdiklerinizle birlikte konforlu, ekonomik ve güvenli bir şekilde şehir merkezinde konaklayabileceğiniz bir tesistir.

Grand Hotel Başaran

Merkez / Bilecik
Grand Hotel Basaran, Bilecik'te bulunmaktadır. Konuklar otel bünyesindeki restoranın tadını çıkarabilirler. Her odada düz ekran TV bulunmaktadır. Bazı birimlerde rahatınız için bir oturma alanı bulunmaktadır. Odada bir kahve makinesi bulacaksınız.

Can Apart & Pansiyon

Osmaneli / Bilecik
Osmanelinde 1997 Yılında İlk Açılan ve Son Yenilenen Yüzüyle Bu Sene Açılan Pansiyonudur.Osmanelinde 1997 Yılında İlk Açılan ve Son Yenilenen Yüzüyle Bu Sene Açılan Pansiyonudur.

Kelemcioğlu Otel

Osmaneli Merkez / Osmaneli / Bilecik
Kelemcioğlu Otel, toplam 21 odalı olup, oda & kahvaltı veya sadece oda konseptinde hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Yenipazar Hakkında

Yenipazar Otelleri Bilecik ilinin bir ilçesidir. Eski adı Kırka olan ilçe toprakları sırasıyla Hititler, Frigler, Lidyalılar, Perslerden sonra MÖ 336 yılında Büyük İskender'in eline geçmiştir. İlçe; kuzeyde ve doğuda Bolu'nun Göynük ilçesi, doğuda Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesi, batısında Gölpazarı, kuzeybatısında Sakarya'nın Taraklı ilçesi, güneyde İnhisar ve Eskişehir'in Mihalgazi ilçeleriyle çevrilidir. İlçede görülmesi gereken yerler arasında; İnkaya Mağarası ve Yenipazar Kanyonu bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır