Uşak Otelleri

Bu yerdeki 29 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Uşak Otelleri

Genel Bilgi

Batı ve Orta Anadolu'yu birbirine bağlayan Uşak, İç Ege Bölgesi'nde bulunmaktadır. Yerleşim Eski Tunç Çağı'na kadar uzanır ve Frigya, Lidya, Pers, Roma, Doğu Roma, Selçuklu, Bizans ve Osmanlı egemenliği hüküm sürmüştür. Doğal pakları ve görülmesi gereken arkeolojik bulgulara sahip müzeleriyle Uşak ziyaretiniz oldukça keyifli geçecektir. Uşa

Ramada By Wyndham Uşak

Merkez / Uşak /
Şehir merkezinde konumlanan Ramada Uşak; ulaşım, eğlence ve alışveriş merkezlerine yakın konumu ile misafirlerine avantaj sağlıyor.

Yücel Hotel

Merkez / Uşak /
Uşak merkezinde bulunan Otel'de 10 suit 1 engelli odası 77 standart olmak üzere 88 oda bulunmaktadır.

Otel Dülgeroglu Usak

Merkez / Uşak /
Zamanda Eşsiz Bir Yolculuk. otelimizin binası, Tiritoğlu Mehmet Paşa tarafından Fransız mimara yaptırılmıştır. Eldeki kaynaklara göre hanın yapımı üç sene sürmüş ve 1898 yılında tamamlanmıştır. Bina üçgen bir arsa üzerine kurulmuştur.

As Otel

Merkez / Uşak /
Uşağın merkezinde konaklayın.İzmir yolu üzerinde otoagara 1km uzaklıkta bulunana Sea Otel şık odalara sahip vi-fi ve otopark ücretsizdir.Lcd tv lere sahip odalarımızda oturma alanı ve klima bulunmaktadır çamaşır ve utu hızmetimiz vardır.

Uşak Üniversitesi Sosyal Tesisler

Merkez / Uşak /
şak Üniversitesi Sosyal Tesis İşletme Müdürlüğü; Üniversite mensupları, emeklileri, öğrenci ve yakınları ile Üniversitemizce düzenlenen bilimsel, kültürel ve sosyal etkinliklere katılımcı olarak davet edilenlerin yemek, konaklama, kafeterya, spor , sos

Otel Ağaoğlu

Merkez / Uşak /
Uşak şehir merkezinde bulunan Ağaoğlu Hotel, Uşak Otobüs Terminali'ne arabayla 10 dakikadan daha yakın mesafededir. Otel, uydu TV ve minibar içeren klimalı konaklama birimlerinin yanı sıra ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Uşak Hakkında

Uşak Otelleri

Batı ve Orta Anadolu'yu birbirine bağlayan Uşak, İç Ege Bölgesi'nde bulunmaktadır. Yerleşim Eski Tunç Çağı'na kadar uzanır ve Frigya, Lidya, Pers, Roma, Doğu Roma, Selçuklu, Bizans ve Osmanlı egemenliği hüküm sürmüştür. Doğal pakları ve görülmesi gereken arkeolojik bulgulara sahip müzeleriyle Uşak ziyaretiniz oldukça keyifli geçecektir. Uşak otellerinin hepsi kent otelidir ve uygun fiyatlarda konaklama imkanı sağlarlar. Otelz.com ile Uşak otellerinde rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Oda kahvaltı hizmet veren Uşak otellerinden şehrin her yerine ulaşmak oldukça kolaydır.

Uşak'ta mutlaka görülmesi gereken Karun Hazineleri, Uşak Arkeoloji Müzesi'nde bulunur. Lidya dönemine ait en görkemli hazine olarak bilinir ve 35 bin 573 tarihi eser bulunur. 1996 yılından beri Uşak Arkeoloji Müzesi'nde sergilenen Karun Hazineleri'nin en değerli parçası Kanatlı Denizatı Broşu'dur. 2006 yılında sahtesiyle değiştirilen broş, 2012 yılında bulundu ve tekrar yerine konuldu. Bu değerli parçaları görmeden Uşak'tan ayrılmamanız gerekiyor. Aynı zamanda birbirinden büyüleyici antik kentler de Uşak'ta mutlaka ziyaret etmeniz gereken yerlerden. Özellikle Blaundus Antik Kenti, derin bir vadiyle çevrelenmiştir ve tiyatro, tapınak, kale, kaya mezarlarına sahiptir. Uşak'ın mutfağına ait ve tadına bakmanız gereken lezzetler de bulunuyor. Ciğerli Bulgur, Döndürme, Tarhana Çorbası ve Keşkek en sevilen tatlardandır.

Uşak Hakkında Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Uşak ve çevresinde hangi popüler tatil bölgeleri yer alıyor?

Uşak'ta keşfedebileceğiniz popüler tatil yörelerinde en uygun otel fiyatlarını bulmak için alttaki listeden istediğiniz bölgeyi inceleyebilirsiniz.
Banaz Otelleri
Esme Otelleri
Karahalli Otelleri
Sivasli Otelleri
Ulubey Otelleri

Uşak bölgesindeki en beğenilen oteller hangileri?

Ziyaretçilerimizin tercihleri doğrultusunda oluşan en beğenilen Uşak Otellerimizden bazılarını inceleyebilirsiniz.
Ramada By Wyndham Usak
Yücel Hotel
Otel Dülgeroglu Usak
As Otel
Usak Üniversitesi Sosyal Tesisler
Otel Agaoglu
Sahlan Otel
Kremon Otel
Nest Hotel
Çakabey Hotel

Uşak şehir merkezine yakın, en beğenilen oteller hangileri?