Tutak Otelleri

Bu yerdeki 19 tesis içerisinden kendinize en uygun olanı bulun

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

Tutak Noktasında En Çok Tercih Edilen Oteller

Genel Bilgi

Tutak Doğuanadolu bölgesinin yukarı Murat bölümünde yer alan Ağrı İline bağlı tipik bir Anadolu ilçesidir. Yörenin toprakları yüksek yayla karakterinde ve oldukça engebelidir. Fırat'ın iki önemli kolundan biri olan Murat ırmağı ilçenin merkezinden geçmektedir. Tutak ilçesinin topraklarını kuzeydoğudan, güneybatı istikametine doğru boydan boya kat eden

Agri Best Hotel

Merkez / Agri /
Agri Best Otel toplam 18 odali bir aile isletmesidir. 12 oda çift kisilik olup, diger odalarimiz üç kisiliktir. Otopark, 7/24 resepsiyon hizmetimiz bulunmaktadir. Od kahvalti konseptinde hizmet vermektedir.

Leka Grand Şah Otel

Merkez / Ağri /
Doğu kültürünü ve tarihini görmek için seyahat eden turist misafirlerine ve iş seyahatinde bulunan konuklarına sade dekore edilmiş odalarında konforlu konaklama hizmeti sunmaktadır.

Otel Yıldırım

Merkez / Ağri /
Ağrı’da hizmet veren Otel Yıldırım, şehrin tam merkezinde konumlanıyor oluşu ile hem turistk hem de iş amaçlı seyahatler için tercih edilebilecek bir alternatif sunuyor. Tesiste sabahları misafirlere kahvaltı servisi yapılan bir restoran bölümü bulunuyor.

Alp Hotel

Merkez / Ağri /
Ağrı Alp Hotel Apart, 2019 yılında Ağrı’da siz değerli misafirlerimizi ağırlamak için kuruldu.

Hotel Metecan

Merkez / Ağri /
Hotel Metecan şehir merkezinde olup, bütün kamu kurum ve kuruluşlarına çok rahat şekilde ulaşılabilecek konumdadır.

Birlik Şahin Hotel

Merkez / Ağri /
Siz müşterilerimizin otelimizden mutlu ve refah bir ayrılmasını sağlamayı kendimize misyon edindik. Sizlerin mutluluğu Ağrı'mızın bizim mutluluğumuzdur.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

Tutak Hakkında

Tutak Doğuanadolu bölgesinin yukarı Murat bölümünde yer alan Ağrı İline bağlı tipik bir Anadolu ilçesidir. Yörenin toprakları yüksek yayla karakterinde ve oldukça engebelidir. Fırat'ın iki önemli kolundan biri olan Murat ırmağı ilçenin merkezinden geçmektedir. Tutak ilçesinin topraklarını kuzeydoğudan, güneybatı istikametine doğru boydan boya kat eden Murat Irmağı'ndan başka Arabalı, Esmer, Atabindi, Karahalit, Çelebaşı dereleri gibi irili ufaklı akarsuları da vardır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır