Tarihi Ali Paşa Hamamı (Yeni Hamam) Otelleri

Tarihi Ali Paşa Hamamı (Yeni Hamam) otelleri, en uygun Tarihi Ali Paşa Hamamı (Yeni Hamam) otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Tarihi Ali Paşa Hamamı (Yeni Hamam) Otelleri

Beyaz Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Beyaz Otel, merkezi konumu ve yenilenen odalarıyla oda kahvaltı konseptinde hizmet vermektedir. Güler yüzlü personeli ve konforlu odalarıyla iş veya tatil amaçlı seyahatlerinizde sizleri misafir etmekten mutluluk duyarız.

Sera Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Sera Otel’i ciddi bir yatırım yaparak ve yoğun çalışmalar sonunda Çorum’a ve bölgemize kazandırdık. Bizim yola çıkış sloganımız: “Konforu ve samimiyeti yaşamak için konuğumuz olun.

Real Residence Hotel

Merkez / Çorum
Otelimizde misafirlerimiz için tek kisilik, çift kisilik, dublex ve suite olmak üzere odalarimiz mevcut olup toplam 42 oda ve 80 yatagimiz vardir.

Şirin Apart Çorum

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve konforu uygun fiyatlarla bir arada bulmak istiyorsanız, Çorum’da ki huzurlu yuvanız Şirin Apart siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir. Odalarımızda uydu TV, 24 saat sıcak su, Wi-Fi bulunmaktadır.

Şirin Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Rahatlığı ve Konforu Uygun fiyatlarla bir arada Bulmak İstiyorsanız,Çorumda'ki Huzurlu Yuvanız siz misafirlerimiz için en iyi tercihtir.Odalarımızda minibar,24 saat sıcak su,kablosuz internet bulumaktadır.

Hattuşili Otel

Merkez / Merkez / Çorum
Çorum kent merkezinde yer alan Hattuşili Hotel, klimalı modern konaklama birimleri, tüm alanlarda ücretsiz Wi-Fi ve bünyesinde ücretsiz otopark sunar. Hotel Hattuşili'nin odaları uydu kanallı LCD TV ve minibar ile donatılmıştır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Tarihi Ali Paşa Hamamı (Yeni Hamam) Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Tarihi Ali Paşa Hamamı (Yeni Hamam) Hakkında

Tarihi Ali Paşa Hamamı (Yeni Hamam) Otelleri Osmanlı Dönemi mimari örneklerinden olan hamam Erzurum Beylerbeyi Ali Paşa tarafından 1573 (H.981) yılında yaptırılmıştır. Kadınlar ve erkekler bölümü olmak üzere iki kısımdan oluşan hamam 2008 yılında restore edilmiş olup günümüzde kullanılmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır