Sulusaray Otelleri

Sulusaray otelleri, en uygun Sulusaray otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sulusaray Otelleri

Genel Bilgi

Çekerek Irmağı kıyısında yer alan, Sulusaray (Sebastopolis) Tokat il merkezine 69 km uzaklıktadır. İlçe etrafı dağlarla çevrili bir ova üzerinde Çekerek Irmağı kenarındadır. İlçede görülebilecek yerler arasında; Sulusaray Sebastapolis Antik Kenti ve Sulusaray Kaplıcası bulunmaktadır. İlçe merkezinde yer alan Antik Kent tarihi ilk Tunç Çağında başlayan

Tokat Termal

Sulusaray Kaplıcası / Sulusaray / Tokat
Tesisimizin termal su incelemesi Ankara’da bulunan Türkiye Halk Sağlığı Laboratuvarı tarafından yapılmış, İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Bölüm başkanı Prof. Dr. Müfit Zeki KARAGÜLLE tarafından raporlanmıştır.

Grand Alin Hotel Turhal

Turhal / Tokat
Çatı katında olup, 24 saat siz değerli müşterilerimize, seçkin yemek çeşitlerinin yanında yöresel lezzetlerimizden TOKAT KEBABI, ızgara çeşitleri, yerli, yabancı içki çeşitleri ve sıcak soğuk mezelerimizle damak tadınıza hizmet etmektedir.

Yazmacilar Hani

Merkez / Tokat
Selçuklu eseri olan bu han 700 yillik mimarisi ile tarihe gün ışığı tutuyor. Cumhuriyet döneminde 50 yil boyunca yazmacılık üzerine kullanılmış bu han günümüzde restore edilerek butik otel olarak hizmet vermektedir.

Grand Ali'n Otel Tokat

Merkez / Tokat
yıldızlı Grand Ali’n Otelimizde 240 yatak, 500 kişilik birinci sınıf lokanta (haftanın 6 günü canlı müzik) 150 kişilik alakart lokanta, 600 kişilik çok amaçlı salon, 800 kişilik düğün ve konferans salonu, 250 ve 150 kişilik toplantı salonu, 100 kişili

Çavuşoğlu Tower Hotel

Merkez / Tokat
Çavuşoğlu Tower Hotel Türkiye'nin Tokat kentinde yer alan 4 yıldızlı konfora sahip bir oteldir.

Çamlıca Otel

Merkez / Tokat
Tokat Çamlıca Otel, Tokat merkezde yer almaktadır. Şık dekore edilmiş odalarında ihtiyaç duyabileceğiniz olanaklar ile dizayn edilmiştir. İş seyahati ve turistik amaçlı seyahat eden konuklarına ulaşım yönünden avantaj sağlamaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sulusaray Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sulusaray Hakkında

Sulusaray Otelleri Çekerek Irmağı kıyısında yer alan, Sulusaray (Sebastopolis) Tokat il merkezine 69 km uzaklıktadır. İlçe etrafı dağlarla çevrili bir ova üzerinde Çekerek Irmağı kenarındadır. İlçede görülebilecek yerler arasında; Sulusaray Sebastapolis Antik Kenti ve Sulusaray Kaplıcası bulunmaktadır. İlçe merkezinde yer alan Antik Kent tarihi ilk Tunç Çağında başlayan büyük bir höyük üzerine kurulmuştur. Sulusaray’da bulunan “Çermikönü – Ilıca Kaplıcası” olarak da anılan Sulusaray Kaplıcası, tarihi Sebastapolis Antik Kenti yakınlarında bulunmaktadır. Antik Kent kalıntıları içinden çıkan kaplıca kaynağı deniz seviyesinden 750 metre yüksekliktedir. Soğuk ve ılık tuzlu su kaynakları arasında gösterilen suda sodyum klorür, sülfat ve bikarbonat bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır