Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirim fırsatlarını kaçırma!Kurban bayramı otellerinde %50’ye varan indirimler!
Fırsatları İncele
Yardım

Loading...
Sırala

Amiral Palace Hotel Boutique Class

Müthiş
9.3
Sultanahmet, Fatih, Istanbul
Zumbara ile Sonra Öde
Taksitli Ödeme Seçeneği
Tarihi Sultanahmet Yarımadası'nın merkezinde yer alan Amiral Palace Hotel & Spa, Ayasofya'ya sadece 5 dakikalık yürüme mesafesindedir. Tesiste ücretsiz Wi-Fi erişimine sahip konuk odaları ve Türk restoranı vardır.
Müthiş
9.3

Hotel Sultanahmet

Sultanahmet, Fatih
İstanbul bir zamanlar büyük medeniyetlerin ve imparatorlukların başkentiydi. Surlarla çevrili eski şehir, bir açık hava müzesini andırıyor. Hotel Sultanahmet, panoramik Marmara Denizi manzarası sunmaktadır.

Sultan II. Mahmut Türbesi

Osmanlı padişahı Abdülmecit'in babası II. Mahmud için İstanbul'da inşa ettirdiği ve sonradan diğer padişah ve Osmanlı Hanedanı üyelerinin de gömüldüğü bu türbe 1840 yılında tamamlanmıştır. Ampir üsluptaki türbe beyaz mermerlerle kaplıdır. Basamaklarla çıkılan türbe sekiz köşelidir. Kubbesi kabartma çelenk ve çiçeklerle süslüdür. Yapının içinde Hattat Mehmet Haşim tarafından yazılmış mermer bir yazıt bulunur. Türbenin içinde kubbeye asılı kristal avize Birleşik Krallık Kraliçesi I. Victoria tarafından gönderilmiştir. Kapının iki yanındaki altın yaldızlı duvar saatleri de Fransa İmparatoru III. Napolyon’un hediyesidir.
Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor