Söğüt Otelleri

En uygun Söğüt otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Söğüt Otelleri

Genel Bilgi

Söğüt, Bilecik ilinin bir ilçesidir. Osmanlı Beyliği'nin ilk başkenti olarak bilinir. 1231 yılında Thebasion adını taşırken Anadolu Selçuklu komutanı Ertuğrul Gazi tarafından İznik Rum İmparatorluğu'ndan alınmıştır. Yurdumuzun kuzeybatısında yer alan ilçenin kuzeyinde Gölpazarı, kuzeydoğusunda İnhisar ilçesi, güneyinde Eskişehir'in merkez ilçesi, güne

Çalı Otel

Bozöyük / Bilecik
24 Single ve 16 Double Standart Oda toplamı 40 oda 80 Yatak Kapasitesi, modern ve şık tasarımlarıyla evinizin rahatlığını hissedebileceğiniz oda konforuyla sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Kaçar Business Hotel

Bozüyük Merkez / Bozöyük / Bilecik
Kaçar Business Hotel, yönetim ve iş yerlerine yakın özel konumu ile; 10 single, 20 double, 20 twin ve 5 family toplam 55 odamızla hizmet vermektedir.

Grand Çalı Hotel

Bozöyük / Bilecik
Bilecik'in Bozüyük ilçesinde bulunan Grand Çalı Hotel, klima ve ücretsiz Wi-Fi içeren modern odalar ile hizmet vermektedir. Otel bünyesinde açık yüzme havuzu, fitness merkezi ve geleneksel Türk hamamı mevcuttur.

Baki Apart Otel

Merkez / Bilecik
Baki Apart Otel sevdiklerinizle birlikte konforlu, ekonomik ve güvenli bir şekilde şehir merkezinde konaklayabileceğiniz bir tesistir.

Otel 11

Bilecik / Bilecik
Otel 11 2021 Temmuz ayında hizmete açılmıştır. Toplam 28 odasıyla Bilecik Merkez'de hizmet vermektedir.

Zirvem Apart Otel

Merkez / Bilecik
Güler yüzlü personellerle size en iyi hizmeti sunmak, Bilecik'deki eviniz olmak için buradayız.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Söğüt Hakkında

Söğüt Otelleri Söğüt, Bilecik ilinin bir ilçesidir. Osmanlı Beyliği'nin ilk başkenti olarak bilinir. 1231 yılında Thebasion adını taşırken Anadolu Selçuklu komutanı Ertuğrul Gazi tarafından İznik Rum İmparatorluğu'ndan alınmıştır. Yurdumuzun kuzeybatısında yer alan ilçenin kuzeyinde Gölpazarı, kuzeydoğusunda İnhisar ilçesi, güneyinde Eskişehir'in merkez ilçesi, güneybatıda Bozüyük ve batıda merkez ilçesi ile komşudur. İlçede görülebilecek yerler arasında; Söğüt Müzesi, Kaymakam Çeşmesi, Çelebi Sultan Mehmet Camii, Şeyh Edebali Türbesi, Ertuğrul Gazi Türbesi ve Dursun Fakih Türbesi bulunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır