Sivas Devlet Hastanesi Otelleri

Sivas Devlet Hastanesi otelleri, en uygun Sivas Devlet Hastanesi otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sivas Devlet Hastanesi Otelleri

Genel Bilgi

1971 yılında faaliyete geçen hastane, 2005 yılında Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 23390 m2 alan üzerinde kurulu olan hastanede ısı santrali ve 500 tonluk su deposu bulunmaktadır. Beyin Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dermotoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Ha

İstasyon Loft Hotel

Merkez / Sivas
Sivas’ta, Sivas Kalesi'ne 500 metre mesafede yer alan İstasyon Loft Hotel, klimalı odaları ve özel otoparkıyla hizmet vermektedir. Tüm odalarda düz ekran TV, ayrıca bazılarında yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır.

Küçükev Apart

Merkez / Sivas
çük Ev Apart çarşı içerisinde en merkezi yerdedir günlük olarak temizlik yapılmaktadır 7/24 sıcak su tv / vcd / dvd mevcut kapalı otopark otel yakınında ev yemekleri veya ızgara çeşitleri sunan ister sosyal tesisler ister lokanta gibi bir çok seçeneğin

Sivas Buruciye Otel

Merkez / Sivas
Sivas şehir merkezindeki Buruciye Hotel, Sivas Tren İstasyonu'na 2 km uzaklıktadır. Otelde kapalı yüzme havuzuna sahip bir spa merkezi, ücretsiz Wi-Fi erişimi ve içerisinde uydu TV ile klima bulunan odalar yer almaktadır.

Savona Otel

Merkez / Sivas
Otelimiz birçok Anadolu medeniyetine ev sahipliği yapmış şehrimizin tam merkezinde, tarihi ve turistik mekanlara çok kısa yürüme mesafesinde konumlanmıştır.

Paşabey Otel

Merkez / Sivas
Otelimizin 4 Suit, 28 Standart ve 4 Single odası bulunmaktadır. 68 yatak kapasitesine sahiptir.

Sivas Royal Otel

Merkez / Sivas
Şehir merkezinde konumlanan Sivas Royal Otel, misafirlerine modern şekilde dekore edilmiş bir tesiste konaklama imkanı sunuyor. Konumu itibariyle kolay ulaşım sağlayan tesis, hem iş hem de turistik gezilerde konforlu bir tatil vadediyor.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sivas Devlet Hastanesi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sivas Devlet Hastanesi Hakkında

Sivas Devlet Hastanesi Otelleri 1971 yılında faaliyete geçen hastane, 2005 yılında Devlet Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 23390 m2 alan üzerinde kurulu olan hastanede ısı santrali ve 500 tonluk su deposu bulunmaktadır. Beyin Sinir Cerrahisi, Çocuk Cerrahisi, Çocuk Hastalıkları, Dermotoloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kalp Damar Cerrahisi, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Psikiyatri, Üroloji kliniklerinin mevcut olduğu Hastane, 313 hasta yatağı, 2 ameliyathane, 3 yoğun bakım ve reanimasyon ünitesi, Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuarları ile hizmet vermektedir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır