Sipahioğlu Gezi Evi Otelleri

En uygun Sipahioğlu Gezi Evi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sipahioğlu Gezi Evi Otelleri

Genel Bilgi

Yörük köyündeki anıtsal nitelikli evlerden biridir. Sipahioğlu Evi , genelde tüm Yörük evleri gibi taş zemin üzerine, 2 katlı olarak yapılmış, hissedarları tarafından binanın harem ve selamlık bölümleri ayrılmış, gezi amaçlı olarak kullanılmaktadır. Evin Odalarında bulunan kalem işi süslemeler dikkat çekmektedir. Kalem işi süslemelerde C ve S kıvrımla

Beyzade Konaklari

Merkez / Safranbolu / Karabük
Eski Safranbolu' da tarihi ve gezilecek yerlere yürüme mesafesinde olup, konaklarimizdan Safranbolu' nun her yönüne rahatlikla yürüyüsler gezintiler düzenleyebilirsiniz. . .

Akbulut Konak

Safranbolu / Karabük
Tesisin, geleneksel Safranbolu evlerinin iç dizaynına sahip olan odalarında; kablosuz internet, LCD TV, uydu yayını, çalışma masası ve merkezi ısıtma bulunuyor.

Asya Konak

Merkez / Safranbolu / Karabük
Osmanlı mimari özelliklerini taşıyan 260 yıllık bir konakta hizmet veren Asya Konak, tipik bir Safranbolu evinde konaklama imkanı sunmaktadır. Tesisin yemyeşil güzel bir bahçesi ve TV ile donatılmış otantik odaları vardır.

Çeşmeli Konakları

Merkez / Safranbolu / Karabük
Çeşmeli Konak UNESCO tarafından dünya miras listesine alınan Safranbolu da kültür ve tabiat varlıklarını koruma kurulu tarafından koruma altına alınmış yaklaşık 1300 eserden birisidir.

Safranbolu Şerbetçi Konak

Safranbolu / Karabük
Konağımızın aslına sadık kalması için oldukça az değişiklik gerçekleştirdik. Duvarlarda kireç boya korunmaktadır, yapı ise kerpiçtendir. Konağımızın önemli detaylarından olan ahşap bölümlerinde dahi kimyasal ve benzer ürünler kullanılmamıştır.

Babahan Konakları

Safranbolu / Karabük
Babahan Konaklari, Safranbolu mevkiinde 2.3 km. Konuklar otel bünyesindeki restoranın tadını çıkarabilirler. Otel bünyesinde ücretsiz özel park yeri mevcuttur. Bazı birimlerde dinlenebileceğiniz bir oturma alanı bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sipahioğlu Gezi Evi Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Sipahioğlu Gezi Evi Hakkında

Sipahioğlu Gezi Evi Otelleri Yörük köyündeki anıtsal nitelikli evlerden biridir. Sipahioğlu Evi , genelde tüm Yörük evleri gibi taş zemin üzerine, 2 katlı olarak yapılmış, hissedarları tarafından binanın harem ve selamlık bölümleri ayrılmış, gezi amaçlı olarak kullanılmaktadır. Evin Odalarında bulunan kalem işi süslemeler dikkat çekmektedir. Kalem işi süslemelerde C ve S kıvrımlarından oluşan düzenlemelerin de kullanıldığı firizlerde ve kartuşlar içinde H.1294 -M.1877 tarihi okunmaktadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır