Yardım

Şile Pansiyonları

Loading...
Sırala

Ağva Ayşe Hanım Guesthouse

Ağva, Şile, Istanbul
Kalabalık ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği 56m2, 3 odalı kagir ev.

Ağlayankaya Pansiyon

Merkez, Şile, İstanbul
Pansiyonumuz Şile’nin Ağlayankaya mevkiinde denize 30m. Mesafede konuklarımıza evlerindeki gibi rahat olabilecekleri mini 10 odalı pansiyonumuzda ben, eşim ve diğer aile fertlerimizle sizleri misafir etmekten gurur duyarız.

Sea Port House

Ağva, Şile, Istanbul
Ağva Sea Port House Otel Kurfallı köyünde deniz ve orman manzaralı Ağva' ya ve Göksu deresine 1.5 km mesafede kurulmuş bir aile işletmesidir.

Otel No 2

Müthiş
9.7
Ağva, Şile, İstanbul
Otel No:2 toplam 6 odasıyla hizmet vermekte olup, Ağva'nın en nezih ve merkezi pansiyonudur.
Müthiş
9.7

Bluu Pansiyon

Şile, İstanbul
Bluu Pansiyon, Şile'de toplam 6 odası ile hizmet vermektedir.

Uğur Motel

Çok İyi
8.3
Ağva, Şile, İstanbul
Uğur Motel şirin tatil beldesi Ağva'nın merkezinde yer almaktadır. Ağva'da temiz, nezih ve güzel zaman geçirmek isteyen misafirlerimize 7/24 hizmet vermekteyiz.
Çok İyi
8.3

Otel Almila

Şile, İstanbul
Otel Almila, sade dekorasyonu ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.

Kartal Villa Pansiyon

Ağva, Şile, İstanbul
Kartal Villa Pansiyon, 4 adet farklı oda tipleri ile sizlere ve hayvan dostlarınıza hizmet vermektedir.

Şile Pansiyonları

İstanbul’a yakınlığı nedeniyle oldukça talep gören tatil merkezlerinden olan Şile, şehir hayatına kısa bir mola vermek isteyenler için önemli bir lokasyondur. Hem merkezi bir konumda hem de şehrin karmaşasından uzakta dingin bir dinlenme imkânı için Şile Pansiyonları misafirlerine ekonomik tatilin keyfini sunuyor. Şile pansiyonları alternatifleri için Otelz.com’u inceleyebilir ayrıca ön ödemesiz erken rezervasyon fırsatından faydalanabilirsiniz.

Şile Pansiyon Fiyatları

Şile pansiyon fiyatları misafirlerini oldukça memnun edecek düzeydedir. Düşük bütçeler ile uzun süreli tatiller planlayabilirsiniz. Pansiyon dışında geçirdiğiniz zamanlarda da Şile’nin harika güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz. Dilerseniz hafta sonu tatilinizde de şehirden çok uzaklaşmadan ve cebinizi zorlamadan dinlenebilirsiniz. 

Şile Ucuz Pansiyonları 

Şile ucuz pansiyon seçenekleri sayesinde tasarruflu bir konaklama ile tatil keyfini yaşayabilirsiniz. Tatil için ayırdığınız bütçeyi minimum tutarak oldukça uygun ücretler ile hoş vakit geçirebilirsiniz. Beldenin eşsiz doğası ile stres atabilir, tazelendiğinizi hissedebilirsiniz.

Şile Merkez Pansiyonları

Şile’nin merkezinde ulaşım avantajı ile konaklayabileceğiniz pansiyon opsiyonları çeşitlidir. Birçok noktaya yakınlığı nedeniyle görülmesi gereken tüm noktalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor