Şile Pansiyonları

Şile Pansiyonları için ön ödemesiz rezervasyon, taksit seçenekleri ve ucuz pansiyon fiyatları Otelz.com'da. Hemen rezervasyon yapın, pansiyonda ödeyin!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Şile Pansiyonları

İstanbul

Marmara Bölgesi

Şile

İstanbul

Genel Bilgi

Şile Pansiyonları için ön ödemesiz rezervasyon, taksit seçenekleri ve ucuz pansiyon fiyatları Otelz.com'da. Hemen rezervasyon yapın, pansiyonda ödeyin!

Ağva Ayşe Hanım Guesthouse

Ağva / Şile / Istanbul /
Kalabalık ailelerin rahatlıkla konaklayabileceği 56m2, 3 odalı kagir ev.
0.0

Ağlayankaya Pansiyon

Merkez / Şile / İstanbul /
Pansiyonumuz Şile’nin Ağlayankaya mevkiinde denize 30m. Mesafede konuklarımıza evlerindeki gibi rahat olabilecekleri mini 10 odalı pansiyonumuzda ben, eşim ve diğer aile fertlerimizle sizleri misafir etmekten gurur duyarız.
0.0

Sea Port House

Ağva / Şile / Istanbul /
Ağva Sea Port House Otel Kurfallı köyünde deniz ve orman manzaralı Ağva' ya ve Göksu deresine 1.5 km mesafede kurulmuş bir aile işletmesidir.
0.0

Lotus Restaurant & Home

Merkez / Sile / Istanbul /
Ruhun saflığını ve zihnin duruluğunu ifade eder zarif Lotus çiçeği. Bu anlamı Şile'ye geldiğinizde hem ruhunuzu hem de zihninizi dinlendireceğiniz Lotus Restaurant & Home tesisinde yaşayarak keşfedebilirsiniz.
8.2

Otel Almila

Şile / İstanbul /
Otel Almila, sade dekorasyonu ev sıcaklığındaki hizmeti ile misafirlerine keyifli bir konaklama sunmaktadır.
0.0

Kartal Villa Pansiyon

Ağva / Şile / İstanbul /
Kartal Villa Pansiyon, 4 adet farklı oda tipleri ile sizlere ve hayvan dostlarınıza hizmet vermektedir.
0.0

Bluu Pansiyon

Şile / İstanbul /
Bluu Pansiyon, Şile'de toplam 6 odası ile hizmet vermektedir.
0.0

Kampanya Yapan Diğer Oteller

Tavsiye Ettiğimiz Tatil Yerleri

İstanbul’a yakınlığı nedeniyle oldukça talep gören tatil merkezlerinden olan Şile, şehir hayatına kısa bir mola vermek isteyenler için önemli bir lokasyondur. Hem merkezi bir konumda hem de şehrin karmaşasından uzakta dingin bir dinlenme imkânı için Şile Pansiyonları misafirlerine ekonomik tatilin keyfini sunuyor. Şile pansiyonları alternatifleri için Otelz.com’u inceleyebilir ayrıca ön ödemesiz erken rezervasyon fırsatından faydalanabilirsiniz.

Şile Pansiyon Fiyatları

Şile pansiyon fiyatları misafirlerini oldukça memnun edecek düzeydedir. Düşük bütçeler ile uzun süreli tatiller planlayabilirsiniz. Pansiyon dışında geçirdiğiniz zamanlarda da Şile’nin harika güzelliklerini keşfe çıkabilirsiniz. Dilerseniz hafta sonu tatilinizde de şehirden çok uzaklaşmadan ve cebinizi zorlamadan dinlenebilirsiniz. 

Şile Ucuz Pansiyonları 

Şile ucuz pansiyon seçenekleri sayesinde tasarruflu bir konaklama ile tatil keyfini yaşayabilirsiniz. Tatil için ayırdığınız bütçeyi minimum tutarak oldukça uygun ücretler ile hoş vakit geçirebilirsiniz. Beldenin eşsiz doğası ile stres atabilir, tazelendiğinizi hissedebilirsiniz.

Şile Merkez Pansiyonları

Şile’nin merkezinde ulaşım avantajı ile konaklayabileceğiniz pansiyon opsiyonları çeşitlidir. Birçok noktaya yakınlığı nedeniyle görülmesi gereken tüm noktalara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. 

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır