Şeytan Sofrası Otelleri

En uygun Şeytan Sofrası otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Şeytan Sofrası Otelleri

Genel Bilgi

Ivy Sailing Resort

Sarimsakli / Ayvalik / Balikesir
Ayvalık-Şeytan Sofrası yolunda muhteşem bir manzaraya sahip olan bu tesis, dünya ve Türk mutfağının en nadide örneklerinin ve Ege'nin muhteşem deniz ürünleri ve mezelerinin sunulduğu restaurantımız ile doğanın ve denizin yansıması olan yeşil-mavi manzar

Sevo Hotel

Sarimsakli / Ayvalik / Balikesir
Otelimiz aile otelidir.

Efsanem Hotel

Ayvalık / Balıkesir
Ayvalık’ın en güzel plajlarının yer aldığı Sarımsaklı’da aile boyu keyifli bir yaz tatili geçirmek isteyenleri ağırlayan Efsanem Hotel, açık havuzu ve çocuk havuzuyla öne çıkıyor. Tesis halk plajına oldukça yakın konumdadır.

Tunan Otel

Sarimsakli / Ayvalik / Balikesir
Tunan Motel, yeşilin ve mavinin en güzel tonları, kilometrelerce uzanan altın renkli kumsalıyla turizm cenneti Sarımsaklı'da huzur dolu bir tatil imkanı sunuyor.

Nergiz Hotel

Sarimsakli / Ayvalik / Balikesir
Bu tesis plaja 1 dakikalık yürüme mesafesinde. Ayvalık'ta, Petra'ya 42 km mesafede yer alan Nergiz Hotel, ücretsiz WiFi erişimi, açık havuz ve çocuk oyun alanıyla hizmet vermektedir. Tesis bünyesindeki restoranın keyfini çıkarabilirsiniz.

Hotel Billurcu

Sarimsakli / Ayvalik / Balikesir
Ege nin güzel tatil beldelerinden olan Ayvalık – Sarımsaklı daki otelimiz, geniş ve ince kumlu sahile 150 m. mesafededir. Otelimize ait özel sahil bölümünde müşterilerimiz ücretsiz olarak şemsiye, şezlong ve minderlerden faydalanabilirler.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Şeytan Sofrası Hakkında

Şeytan Sofrası  Otelleri Ayvalık ilçe merkezinin 8 km güneyinde bulunan büyük kayalık tepelerin üzerindedir. Mevkiden tüm Ayvalık Adaları ve Midilli Adası'nın manzarası gözükmektedir. Üzerinde Şeytan'ın ayak izi bulunduğuna inanılan, halkın madeni para atarak dilek dilediği eski bir lav birikintisidir.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır