Sevinç Pastanesi Otelleri

En uygun Sevinç Pastanesi otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Sevinç Pastanesi Otelleri

Genel Bilgi

Sevinç Pastanesi 1957'den günümüze neredeyse herkes tarafından bilinen,ün yapmış bir mekandır.Sevinç bir markadır.Eskiler buluşma mekanını Sevinç Pastanesi olarak belirlerlerdi.Hali hazırda da öyle oluyor.İzmir'e gelmişken Sevinç de oturup,o muhteşem Sütlü Tatlıların,Çikolatalı Pastaların,Kuru Pastaların tadına varmadan olmaz.Güne Seviç'de leziz bir k

Renk Otel Karşıyaka

Karşıyaka / İzmir
Renk Otel Karşıyaka, merkezi konumda olduğundan tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek mevkiindedir. Sade dizayn edilmiş odalarımız ile siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.

İtimat Otel Karşıyaka

Karşıyaka / Karşıyaka / İzmir
İtimat Otel Karşıyaka, ziyaretçilerin ihtiyaçları ön planda tutularak dizayn edilmiştir.

Budakzade Konağı 1841

Karşıyaka / İzmir
1841 yılında İtalyan Levantenler tarafından, güzel İzmir’imizin (Smyrna) çağdaş ilçesi Karşıyaka’da (Kordelya) inşa edilmiştir.

Ege Pearl Hotel

Karşıyaka / Karşıyaka / İzmir
İzmir Karşıyaka merkezde ki konumu ile dikkat çeken Ege Pearl Hotel konuklarına konforlu ve lüks bir konaklama hizmeti sunmaktadır.

West Garden Otel

Karşıyaka / İzmir
West Garden Otel, İzmir Karşıyaka'nın, tam merkezinde rezidans şeklinde hizmet vermektedir.

Grand Mavi Otel

Karşıyaka / Karşıyaka / İzmir
Grand Mavi Otel, Karşıyaka'da 14 odası ve konumu ile keyifli bir tatil sunmaktadır. Tesiste, günlük temizlik hizmeti ve çamaşırhane hizmeti bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Sevinç Pastanesi Hakkında

Sevinç Pastanesi Otelleri Sevinç Pastanesi 1957'den günümüze neredeyse herkes tarafından bilinen,ün yapmış bir mekandır.Sevinç bir markadır.Eskiler buluşma mekanını Sevinç Pastanesi olarak belirlerlerdi.Hali hazırda da öyle oluyor.İzmir'e gelmişken Sevinç de oturup,o muhteşem Sütlü Tatlıların,Çikolatalı Pastaların,Kuru Pastaların tadına varmadan olmaz.Güne Seviç'de leziz bir kahvaltı ile başlayabilirsiniz.Yada özel günleriniz de,bebek şekerlemeleri yada Pastaları siparişinizle yaptırabilirisiniz.Şeker Bayramı,Kurban Bayramı,Anneler Günü,Sevgililer Günü,Doğum Günü,23 Nisan,Yeni Yılda,Yıldönümü Sevinç Pastanesi yanınızdadır.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır