Seferihisar Otelleri

Seferihisar otelleri, en uygun Seferihisar otel fiyatları için hiçbir ödeme yapmadan, ücretsiz iptal güvencesi ile rezervasyon yapın, fırsatları kaçırmayın!

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Seferihisar Otelleri

Genel Bilgi

Kalabalık ve gürültülü bir tatil size göre değilse İzmir'in en huzurlu ilçelerinden biri olan Seferihisar'a alalım sizi. Eşsiz güzellikteki plajlarında denizin, kumun ve güneşin keyfini süreceğiniz Seferihisar, otellerinde de aynı huzuru ve konforu sizlerle buluşturuyor. Otelz.com'dan rezervasyonunuzu yaptırdığınız Seferihisar otelinizdeki uygun bütçe

İon Slow City

Sığacık / Seferihisar,İzmir
İon Slow City, adını özelliklerden alan bir tesistir. Bir otel değil aslında sakin bir sahil kasabasındaki evinizde gibi hissedeceksiniz. Başınızı dinlemek, kentin kaosundan uzaklaşmak, huzurlu birkaç gün geçirmek için bir kaçış mekanıdır.

Pürhayal Pansiyon

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Pürhayal Pansiyon, büyük şehirlerde 15 yıldan fazla kurumsal hayatta çalışmış bir beyaz yakalı çiftin hayali olarak kuruldu.

Sigacik Poseidon Boutique Hotel

Sığacık / Seferihisar,İzmir
arya'lıların MÖ 3000 de kurduğu, en önemli İyonya şehirlerinden biri olan Teos Antik Kenti'nin yanına Kanuni Sultan Süleyman tarafından inşa ettirilen yüzlerce yıllık surlara komşu, tarihi limandaki balıkçı tekneleriyle yanyana, her gün sabah yapılan b

Maya Bistro Hotel & Beach

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Maya Bistro Beach Hotel, Türkiye’nin ilk sakin şehri (Cittaslow) Seferihisar/ Sığacık’ta arkeolojik alana sahip özel bir yarımadada yer almaktadır.

Gödence Hotel Restoran

Seferihisar Merkez / Seferihisar / İzmir
Otelimizin bulunduğu konum itibariyle etrafında çok sayıda dağ ve orman yürüyüş parkuruna sahiptir. Dilerseniz bu parkurların tadını çıkartabilir yada restoranın üzerinde yer alan barda keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Derin Butik Otel

Sığacık / Seferihisar,İzmir
Otelimiz 2016 yılında açılmış olup, Seferihisar Sığacık'ta faaliyetlerini sürdürmektedir. Otelimizde 24 saat sıcak su, kablosuz internet ve kablolu TV yayını bulunmaktadır. 2 süit, 6 standart olmak üzere toplamda 8 odası bulunmaktadır.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Seferihisar Çevresindeki Popüler Destinasyonlar

Seferihisar Hakkında

Seferihisar Otelleri

Kalabalık ve gürültülü bir tatil size göre değilse İzmir'in en huzurlu ilçelerinden biri olan Seferihisar'a alalım sizi. Eşsiz güzellikteki plajlarında denizin, kumun ve güneşin keyfini süreceğiniz Seferihisar, otellerinde de aynı huzuru ve konforu sizlerle buluşturuyor. Otelz.com'dan rezervasyonunuzu yaptırdığınız Seferihisar otelinizdeki uygun bütçeli konaklama imkanları sayesinde bütçenizi daha fazla yeri gezip görmeye ayırabilirsiniz.

Seferihisar'da görülmesi gereken yerlerin başında Sığacık'ta yer alan Teos Antik Kenti gelir. Yörenin kadınlarının ürettikleri, samsades tatlılarını, salçaları, enginar dolmalarını, mandalina lokumlarını ve diğer geleneksel Seferihisar yemeklerini sattıkları pazar yeri ise Sığacık Kalesi'nin içi. Burada kurulan Seferi Pazar, Seferihisar'da alışverişin merkezini oluşturur. Yerel hayatın tarihi dokuyla birleştiği bu yerde gezmek gerçekten mutluluk verici.

 Seferihisar'ın en gözde kumsalına sahip olan Akkum Plajı'nda ise güneşlenmenin ve yüzmenin tadını doya doya çıkarın. Karagöl, Taşdibi, mandalinaları ve Lebedos Antik Kenti ile ünlü sahil beldesi Ürkmez, şirin köy evlerinin bulunduğu Orhanlı, jeotermal kuyuların bulunduğu Doğanbey, yazlık evlerin ve otellerin en sık olduğu bölge olan Payamlı, Seferihisar'da gezmeniz gereken yerlerdir. Seferihisar'da gece hayatı; yerli yabancı turistlerin katıldıkları bar ve gece kulüplerinde son derece dinamikken, otelinizden izleyebileceğiniz müthiş manzarayla bir o kadar dingin ve huzurlu geçer.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır