Yardım

Loading...
Sırala

Avwan Hotel Çiğli

Çok iyi
8.3
Çiğli Merkez, Çiğli, İzmir
İzmir’in Çiğli ilçesinde misafirlerini ağırlayan Avwan Hotel, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için konforlu bir konaklama deneyimi yaşatıyor.
Çok iyi
8.3

Anemon Çiğli

Çok iyi
8.1
Merkez, Çiğli, İzmir
İzmir'in Çiğli semtindeki dört yıldızlı bu otelin LCD ekran uydu televizyonla donatılmış odaları vardır. İzmir Körfezi manzaralı otelde bir havuz bulunur. Wi-Fi özel otopark ücretsizdir.
Çok iyi
8.1

Hotel Dewy

Müthiş
9.1
Çiğli Merkez, Çiğli, İzmir
Hotel Dewy, şık odaları ile misafirlerine ev sıcaklığında konaklama hizmeti sunmaktadır.
Müthiş
9.1

Second House Hotel

İyi
7.3
Merkez, Çiğli, İzmir
Second House Hotel Kent oteli ve geleneksel otel algılayışı dışında, özel bir butik otel.
İyi
7.3

Gürleyen Hotel

Normal
3.8
Merkez, Çiğli, İzmir
Temiz ve hijyenik dairelerimizde klima, Wi-Fi ve sıcak su mevcuttur.
Normal
3.8

West Garden Hotel

Çok iyi
8.2
Karşıyaka, İzmir
West Garden Otel, İzmir Karşıyaka'nın, tam merkezinde rezidans şeklinde hizmet vermektedir.
Çok iyi
8.2

Meva Residence Hotel

Normal
5.7
Çiğli, İzmir
Meva Residence Hotel, size özel dairelerimizde; alışveriş merkezi, üniversite gibi kritik noktalara yakın olduğundan dolayı istediğiniz ihtiyacınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Dairelerimizde günlük, düzenli olarak temizlik yapılır.
Normal
5.7

Çiğli

İzmir'in hemen hemen her dönemde en çok göç alan ilçelerden biri olan Çiğli'de, Yugoslavya ve Selanik'ten gelen Balkan göçmenlerinden oluşan nüfus sebebiyle oldukça renkli bir yaşantı hakimdir. Tarihi kalıntıların da bölgede bulunmasıyla gezi amacıyla gelen birçok kişinin konakladığı Çiğli otelleri için siz de otelz.com'dan konforlu odanızı ayırtabilirsiniz.

Helen dilinde "Ak Yerin Kenti" olarak bilinen Leukai Antik Kenti, Çiğli'de görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Yediden yetmişe herkesin büyük bir ilgi ve merakla ziyaret ettiği İzmir Kuş Cenneti ise Çiğli'ye 10 km. uzaklıktaki Tekel Çamaltı Tuzlası'nda bulunur. Aralarında flamingo, tepeli pelikan, leylek, suna, deniz saksağanı, kılıçgaga, gümüşü martı, uzunbacak, tepeli tarlakuşu, arıkuşu, kuyrukkakan ve çulhakuşu gibi dünyada soyu tükenmekte olan kuşların da bulunduğu İzmir Kuş Cenneti doğa ve hayvanseverler için gerçekten de küçük bir cennet adeta. Kuşların dışında çakal, tilki, tavşan, sansar, porsuk, gelincik gibi hayvanların da mutlu mesut yaşadığı mekanda doğanın huzurlu ve barış içindeki yaşantısını deneyimleme şansını yakalayacaksınız.

Otelz.com üzerinden konaklamayı tercih ettiğiniz Çiğli otelinizde ve ilçenin her köşesinde huzur ve mutlulukla zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz. Çiğli'de yemek kültürünü ise nüfusu sebebiyle Balkan lezzetlerinin oluşturduğunu söylememize gerek bile yok.

Uygulamada devam et
Seyahatlerinizi rezerve edip yönetmenin en kolay yolu
otelz-loader
Yükleniyor