Çiğli Otelleri

En uygun Çiğli otel fiyatlarını bulun.

Ön ÖdemesizRezervasyon
Ücretsizİptal
ErkenRezervasyon
Kredi KartıGerekmiyor

Üyelere Özel Ekstra İndirimler

%25'e Varan Ekstra İndirimleri Görmek İçin

En Uygun Çiğli Otelleri

Genel Bilgi

İzmir'in hemen hemen her dönemde en çok göç alan ilçelerden biri olan Çiğli'de, Yugoslavya ve Selanik'ten gelen Balkan göçmenlerinden oluşan nüfus sebebiyle oldukça renkli bir yaşantı hakimdir. Tarihi kalıntıların da bölgede bulunmasıyla gezi amacıyla gelen birçok kişinin konakladığı Çiğli otelleri için siz de otelz.com'dan konforlu odanızı ayırtabili

Anemon Çiğli

Merkez / Çiğli / İzmir
İzmir'in Çiğli semtindeki dört yıldızlı bu otelin LCD ekran uydu televizyonla donatılmış odaları vardır. İzmir Körfezi manzaralı otelde bir havuz bulunur. Wi-Fi özel otopark ücretsizdir.

Second House Hotel

Merkez / Çiğli / İzmir
Second House Hotel Kent oteli ve geleneksel otel algılayışı dışında, özel bir butik otel.

Gürleyen Hotel

Merkez / Çiğli / İzmir
Temiz ve hijyenik dairelerimizde klima, Wi-Fi ve sıcak su mevcuttur.

Avwan Hotel Çiğli

Çiğli Merkez / Çiğli / İzmir
İzmir’in Çiğli ilçesinde misafirlerini ağırlayan Avwan Hotel, hem iş seyahatleri hem de turistik geziler için konforlu bir konaklama deneyimi yaşatıyor.

Çelebi Apart Otel

Çiğli Merkez / Çiğli / İzmir
Çelebi Apart Otel, şehir apart oteli olan işletmemizde ücretsiz Wi-Fi, klima, sıcak su, havlu, mutfak, oturma odası ve TV bulunmaktadır. Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde yeni ve modern eşyalıdır.

Karşıyaka Hotel

Mavişehir / Karşıyaka
Karşıyaka Hotel, 3 yıldızlı olup toplamda 40 odası ile hizmet vermektedir.

Bu Bölgedeki Diğer Oteller

Çiğli Hakkında

Çiğli Otelleri

İzmir'in hemen hemen her dönemde en çok göç alan ilçelerden biri olan Çiğli'de, Yugoslavya ve Selanik'ten gelen Balkan göçmenlerinden oluşan nüfus sebebiyle oldukça renkli bir yaşantı hakimdir. Tarihi kalıntıların da bölgede bulunmasıyla gezi amacıyla gelen birçok kişinin konakladığı Çiğli otelleri için siz de otelz.com'dan konforlu odanızı ayırtabilirsiniz.

Helen dilinde "Ak Yerin Kenti" olarak bilinen Leukai Antik Kenti, Çiğli'de görülmesi gereken yerlerin başında gelir. Yediden yetmişe herkesin büyük bir ilgi ve merakla ziyaret ettiği İzmir Kuş Cenneti ise Çiğli'ye 10 km. uzaklıktaki Tekel Çamaltı Tuzlası'nda bulunur. Aralarında flamingo, tepeli pelikan, leylek, suna, deniz saksağanı, kılıçgaga, gümüşü martı, uzunbacak, tepeli tarlakuşu, arıkuşu, kuyrukkakan ve çulhakuşu gibi dünyada soyu tükenmekte olan kuşların da bulunduğu İzmir Kuş Cenneti doğa ve hayvanseverler için gerçekten de küçük bir cennet adeta. Kuşların dışında çakal, tilki, tavşan, sansar, porsuk, gelincik gibi hayvanların da mutlu mesut yaşadığı mekanda doğanın huzurlu ve barış içindeki yaşantısını deneyimleme şansını yakalayacaksınız.

Otelz.com üzerinden konaklamayı tercih ettiğiniz Çiğli otelinizde ve ilçenin her köşesinde huzur ve mutlulukla zaman geçireceğinize emin olabilirsiniz. Çiğli'de yemek kültürünü ise nüfusu sebebiyle Balkan lezzetlerinin oluşturduğunu söylememize gerek bile yok.

Copyright © 2012-2019 otelz.com. Tüm hakları saklıdır